Connect with us

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Rozpoczynamy XI Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej!

Kraków i Małopolska wesprą najlepsze produkcje filmowe nie tylko finansowo, ale także logistycznie. Ważne, by ich akcja toczyła się w Małopolsce i promowała jej wizerunek. Na wnioski w XI Konkursie na Wspieranie Produkcji Filmowej czekamy do poniedziałku 6 maja 2019 roku, do godziny 16.00.

Organizatorami konkursu są Województwo Małopolskie, Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie. Realizowany jest ze środków Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie (utworzonego właśnie dzięki współpracy Województwa Małopolskiego, Miasta Kraków i Krakowskiego Biura Festiwalowego). Jego celem jest wspieranie produkcji filmowych związanych z Krakowem i Małopolską. Projekty mogą przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu, a także do podkreślania jego pozytywnego wizerunku.

Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego jest związanie produkcji z Województwem Małopolskim lub Miastem Kraków, zarówno poprzez tematykę, jak i twórców, a przede wszystkim poprzez miejsce realizacji filmu.

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek w dwóch formach: elektronicznej i pisemnej. Aktualny formularz oraz szczegółowe informacje dotyczące prawidłowego wypełnienia wniosku są dostępne na www.film-commission.pl. Wnioski wraz z obowiązującymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego przy ul. Wygrana 2, 30-311, Kraków, w godzinach 9:00–16:00. Za termin złożenia wniosku uważa się datę i godzinę jego wpływu do siedziby Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wszelkie pytania można kierować na adres: nwoda@film-commission.plakrupiarz@film-commission.pldominika.dziubinska@film-commission.pl lub pod numer faksu +48 12 354 25 01.

Komplet dokumentów powinien zawierać:

– wniosek RFF 2019

– regulamin RFF 2019

– kartę oceny RFF 2019

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top