Protest w Krakowie Nie dla ACTA2. Krakowski Rynek 5 października 2018

by admin
0 comment

stop acta2 krakow 2018 rynek glowny 300x157 - Protest w Krakowie Nie dla ACTA2. Krakowski Rynek 5 października 201812 września Parlament Europejski, po przyjęciu poprawek, wyraził swoje poparcie dla tekstu “Dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym” (nazywanej przez nas #ACTA2) w bardzo niekorzystnym brzmieniu i z uwzględnieniem niebezpiecznych artykułów 11. oraz 13., które w konsekwencji spowodują wprowadzenie pełnej infrastruktury cenzorskiej i doprowadzą do kontroli naszych treści.

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych dalszym losem internetu do udziału w ogólnopolskim proteście “NIE DLA ACTA 2”. Z radością przywitamy na demonstracji każdego przeciwnika cenzury, a także tych, dla których wolność słowa to wartość, której należy bronić niezależnie od wszystkiego.

Tak jak i w całym kraju, również i w Krakowie pikieta odbędzie się 5. października. Spotykamy się wszyscy o godzinie 18:00 na Rynku Głównym przy pomniku Adama Mickiewicza. Musi być nas tam jak najwięcej, aby nasz sprzeciw został zauważony, a chore i niebezpieczne prawo zatrzymane!

Protest jest ponad podziałami politycznymi! Protestujemy w formule NO LOGO. Niemile widziane są flagi partyjne! Zachęcamy do przynoszenia własnych transparentów oraz do zakładania masek – to dla tych, którzy wolą pozostać Anonimowi!

Spotkajmy się wszyscy razem w pierwszy weekend października. Przekażmy wszystkim znajomym, że 5 października to ogólnopolskie święto wolności w internecie i każdy może czuć się zaproszony do wzięcia udziału!

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej