Connect with us
kfk - Luty w Krakowskim Forum Kultury dla dzieci i dorosłych

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Luty w Krakowskim Forum Kultury dla dzieci i dorosłych

W Krakowskim Forum Kultury czyta się na okrągło! Można wymieniać przy Mikołajskiej 2 lektury, można dyskutować, zająć się okołoksiążkowym rękodziełem, a jeśli jest się dzieckiem, posłuchać aktorskiego czytania i wziąć udział w miniwarsztatach plastycznych. W lutowym Towarzystwie Dobrej Książki rozmowa o najgorętszym tytule zeszłego roku, Chłopkach Joanny Kuciel-Frydryszak, a podczas Animacyjnych czytanek dla najmłodszych spotkanie z Małą Syrenką Hansa Christiana Andersena. Z kolei na warsztatach dla starszych PAPIER – KSIĄŻKA – DESIGN będzie się można przekonać, jak prosto przygotowuje się znaczniki do książek.

Na bywalców naszej Sceny Teatralnej czeka wzbogacony występami wykład Poetyckiego Uniwersytetu Piwnicy pod Baranami o Adamie Asnyku, pokaz finałowy warsztatów piosenki aktorskiej Lekkość/Ciężar istnienia oraz wieczór flamenco z okazji Dnia Andaluzji.

KFK zaprasza też na cieszące się powodzeniem warsztaty rękodzielnicze dla dużych i małych oraz zajęcia muzyczne dla najmłodszych!

 

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top