Connect with us
Egurrola Dance fot. Piotr Idem

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

28 kwietnia tancerze z Egurrola Dance Studio na Cracow Championships

Taneczne emocje w Galerii Kazimierz. Cracow Championships Egurrola Dance Studio już 28 kwietnia

Już 28 kwietnia (niedziela) młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio zaprezentują swoje umiejętności podczas Cracow Championships. Na scenie w Galerii Kazimierz wystąpią zarówno kilkuletni debiutanci, jak i młodzież z nieco większym doświadczeniem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

egurrola dance  fot. piotr idem 2 300x200 - 28 kwietnia tancerze z Egurrola Dance Studio na Cracow Championships

Egurrola Dance fot. Piotr Idem

Cracow Championships Egurrola Dance Studio jest wydarzeniem szczególnym, ponieważ biorą w nim udział młodzi artyści. To dla nich nie tylko podsumowanie wielu miesięcy ciężkiej pracy, lecz także ogromne wyróżnienie – niektórzy po raz pierwszy będą mieli okazję wystąpić przed tak dużą publicznością.

Cracow Championships Egurrola Dance Studio jest częścią Egurrola Dance League – cyklu turniejów tanecznych, którego celem jest popularyzacja tańca wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy zmagań są podzieleni na grupy pod względem wieku i wybranego stylu tańca. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostaną tancerze, którzy zdobędą największą liczbę punktów po zsumowaniu wyników wszystkich turniejów ligowych.

egurrola dance  fot. piotr idem 3 300x200 - 28 kwietnia tancerze z Egurrola Dance Studio na Cracow Championships

Egurrola Dance fot. Piotr Idem

W trakcie Cracow Championships Egurrola Dance Studio w Galerii Kazimierz soliści i duety z dorosłych i juniorskich zespołów jazzowych będą rywalizować o dodatkowe punkty w rankingu ligi B. Oprócz tańca jazzowego publiczność będzie miała okazję zobaczyć choreografie w wielu innych stylach tanecznych, takich jak hip-hop czy taniec nowoczesny.

Zmagania uczestników Cracow Championships Egurrola Dance Studio będzie obserwował Agustin Egurrola – tancerz, choreograf i założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio, który dał się poznać szerszej publiczności jako juror wielu telewizyjnych programów tanecznych. Wizyta w Galerii Kazimierz to okazja do spotkania z artystą i zdobycia autografu.

Rywalizacja jest nieodłącznym elementem codzienności tancerzy. Warto jednak pamiętać, że taniec to coś więcej niż turnieje i nagrody – to wyjątkowa dziedzina sztuki, która ma na celu pokazanie widzom prawdziwych emocji. Poprzez turnieje organizowane przez Egurrola Dance Studio

egurrola dance  fot. piotr idem 4 300x200 - 28 kwietnia tancerze z Egurrola Dance Studio na Cracow Championships

Egurrola Dance fot. Piotr Idem

chcemy rozwijać ich umiejętności oraz dać im szansę na zdobycie doświadczenia w występach przed dużą publicznością. Dlatego serdecznie zachęcam wszystkich chętnych do dopingowania tancerzy Egurrola Dance Studio. Jestem pewien, że każdy z nich włożył w swój występ wiele pracy i całe swoje serce – dodaje Agustin Egurrola, założyciel szkół Egurrola Dance Studio.

Turniej tańca Cracow Championships Egurrola Dance Studio odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku w Galerii Kazimierz przy ul. Podgórskiej 34. Występy będzie można obserwować już od godz. 12:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

materiał prasowy

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top