Connect with us
akcja zima www dzieci - Bajeczne ferie w Krakowie? Ostatnie miejsca!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Bajeczne ferie w Krakowie? Ostatnie miejsca!

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Akcję Zima wyjątkowe półkolonie, zapełnione ekscytującymi wycieczkami, szalonymi zabawami i niesamowitymi atrakcjami… a to wszystko w Krakowie! Zalecamy szybkie podjęcie decyzji, miejsca rozchodzą się ekspresowo! Tylko kilka naszych Klubów przyjmuje jeszcze chętnych. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku między 7 a 12 lat.

akcja zima kw ok 1024x1024 - Bajeczne ferie w Krakowie? Ostatnie miejsca!Jak zapełnić czas podczas ferii zimowych? Prezentujemy wachlarz możliwości: warsztaty cyrkowe, muzyczne, taneczne, podróżnicze, zajęcia z robotyki… a do tego olimpiada zimowa, You Can Dance i Mam Talent! Na dodatek specjalne spektakle dla dzieci. To i wiele, wiele więcej przygotował dla Was Klub Dukat. Jedno jest pewne – w tym roku żadne dziecko nie będzie się nudzić!

Adres: ul. Styczna 1, Kraków

I turnus: 12-16.02., godz. 8:00-16:00
II turnus: 19-23.02., godz. 8.00-16.00

Koszt: 260zł/turnus

Swoje zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: dukat@krakownh.pl

A może tydzień w muzeach? Czemu by nie przenieść się do prehistorii i poznać naszych przodków podczas wycieczki do Muzeum Archeologicznego? Albo wcielić się w rolę Janosika jadąc do Muzeum Górali i Zbójników w Rabce Zdrój? Czy poczuć się jak w fabryce Willy’ego Wonki odwiedzając Muzeum Czekolady? Do tego wszystkiego przydałoby się trochę ruchu, na przykład z łyżwami na nogach bądź przeciskając się przez labirynty w parkach rozrywki. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do Klubu Karino!

Adres: ul. Truskawkowa 4, Kraków

I turnus: 12-16.02., godz. 10:00-15:00
II turnus: 19-23.02, godz. 10:00-15:00

Koszt: 270zł/turnus

Swoje zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: karino@krakownh.pl

Jeśli Wasze dzieci uwielbiają najpopularniejszy krakowski przysmak, najlepszym kierunkiem tej zimy będzie Klub Krzesławice! Tam nauczą się robić przepyszne obwarzanki podczas wycieczki do Muzeum Obwarzanka. Na dodatek, będą miały szansę rozwinąć swoje umiejętności rzemieślnicze. W ramach sportu wybiorą się na wrotki, a na rozluźnienie pójdą do kina.

Adres: ul. M. Wańkowicza 17, Kraków

I turnus: 12-16.02.2023, godz. 9.00-14.00

Koszt: 360zł/turnus

Swoje zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: krzeslawice@krakownh.pl

Nie zapominamy, że początek ferii to ostatek karnawału! Dlatego Klub Wersalik zadba o odpowiednio huczne pożegnanie tego imprezowego okresu. Poza tym zapewni trochę kultury, zabierając Wasze pociechy na spacer po kraju kwitnącej wiśni w Muzeum Manggha oraz do kina na filmowe nowości. W planach również wycieczka do Muzeum Klocków Lego oraz różnorodne warsztaty, w tym ceramiczne, plastyczne czy teatralne. Jednak nic nie przebije dnia poświęconego budowie wielkich fortów z koców i poduszek!

Adres: os. Ogrodowe 15, Kraków

I turnus: 12-16.02, godz. 9:00-15:00
II turnus: 19-23.02, godz. 9:00-15:00

Koszt: 380zł/turnus

Swoje zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: wersalik@krakownh.pl

 

Więcej szczegółów na stronie: https://krakownh.pl/wydarzenia?search_phrase=&date=12-02-2024&page=1

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top