56 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Nowa kampania promocyjna Grupy Murapol

kra pk 1 0 800x500 - 56 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Nowa kampania promocyjna Grupy Murapol

wie kt 2 1 150x150 - 56 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Nowa kampania promocyjna Grupy Murapol kra pk 1 0 150x150 - 56 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Nowa kampania promocyjna Grupy Murapol

Jeden z czołowych polskich deweloperów w ramach swojej najnowszej kampanii „207 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści w Krakowie i Wieliczce. Warto podkreślić, że pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz te, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku. Kupując mieszkanie teraz można zaoszczędzić nawet 57 tys. zł!

Promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w 10 miastach na terenie całej Polski: Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Siewierzu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

Murapol Parki Krakowa – przy ul. A. Vetulaniego w dzielnicy Prądnik Biały powstaje osiedle z atrakcyjną architektonicznie zabudową. Zielone tereny aż trzech pobliskich parków sprawiają, że lokalizacja jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody i sportu. W ramach obecnej promocji Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów 16 mieszkań. Pakiety bonusów w tej lokalizacji obejmują miejsce postojowe w hali garażowej oraz smart home w wersji premium.

Królewskie Tarasy to z kolei wieloetapowa inwestycja realizowana w centrum Wieliczki przy ul. B. Chrobrego. Nie brak tutaj zielonych terenów, a rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna pozwala na szybki dojazd do Krakowa. W tej inwestycji objęto akcją promocyjną 40 lokali z pakietem bonusów, w skład których wchodzi smart home w wersji premium, miejsce postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

– Obecna sytuacja makroekonomiczna, a zwłaszcza ograniczenie dostępności kredytów hipotecznych jako skutku rosnących stóp procentowych, spowodowała obserwowalny wzrost udziału klientów inwestycyjnych, czy też gotówkowych wobec klientów finansujących się kredytem przy zakupie nieruchomości. Dostrzegając ten trend rozpoczynamy promocję skierowaną właśnie do tych klientów, którzy szukają atrakcyjnych form lokowania swoich oszczędności w mieszkaniach, osób, które chcą przy tym chronić wartość swojego kapitału przed wysoką inflacją. Nie oznacza to, że nie będą mogli z niej skorzystać klienci posiłkujący się w zakupie kredytem bankowym, których zawsze chętnie zapraszamy do naszych biur sprzedaży oferując dodatkowo wsparcie doradców finansowych. Specjalną akcją obejmujemy 207 mieszkań gotowych do odbioru zaraz po zakupie oraz takich, których budowa zakończy się do końca 2022 roku. Do każdego z nich dodajemy pakiet bonusów o wartości sięgającej nawet 100 tys. zł. Może on składać się z rabatu w cenie, nawet dwóch miejsc postojowych w cenie lokalu, systemu inteligentnego domu smart home w wersji premium oraz ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Promocyjna pula lokali dostępna jest w 10 miastach, w których działamy w 13 inwestycjach z naszej aktualnej oferty. Można z niej skorzystać do końca miesiąca. – mówi dr Iwona Sroka, członek Zarządu Murapol SA.

W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz. Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.

– Ponadto, nieprzerwanie zapraszamy wszystkich klientów oraz inne osoby do udziału w naszym programie referencyjnym, w ramach którego polecając mieszkanie z naszej oferty można otrzymać premię w wysokości nawet 5 tys. zł. Program ten z sukcesem prowadzimy już od kilku lat i skorzystało z niego już ponad pół tysiąca osób. – dodaje dr Iwona Sroka.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii.

By Dominika

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!