30 okazji mieszkaniowych w Krakowie i Wieliczce. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

kra pk 2 0 800x500 - 30 okazji mieszkaniowych w Krakowie i Wieliczce. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

wie kt 2 2 150x150 - 30 okazji mieszkaniowych w Krakowie i Wieliczce. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić! kra nz 2 1 150x150 - 30 okazji mieszkaniowych w Krakowie i Wieliczce. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić! kra pk 2 0 150x150 - 30 okazji mieszkaniowych w Krakowie i Wieliczce. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

98 tys. zł w Krakowie i 72 tys. zł w Wieliczce – to wartości bonusów, jakie Grupa Murapol oferuje klientom w swojej najnowszej kampanii promocyjnej. Oferta specjalna obejmuje 30 mieszkań w 3 inwestycjach na terenie Krakowa i Wieliczki. Jakie bonusy można zyskać kupując lokal w promocji? Sprawdźmy!

W standardzie każdego lokalu znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem oraz zamontowany w budynkach home management system, pozwalający lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Które inwestycje dewelopera zostały objęte akcją promocyjną?

Murapol Nowy Złocień powstaje w krakowskiej dzielnicy Bieżanów. To nowoczesny projekt, kuszący spokojną i zieloną okolicą, która sprzyja odpoczynkowi od zgiełku miasta. Murapol Nowy Złocień to idealny wybór dla osób szukających mieszkania w celach inwestycyjnych. Deweloper w najnowszej akcji promocyjnej stawia do dyspozycji klientów 10 mieszkań wraz z pakietami bonusów w tej inwestycji, na które składają się: rabat w cenie, nawet 2 miejsca postojowe w hali garażowej lub 1 zewnętrzne, smart home, a do wybranych lokali także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Murapol Parki Krakowa to osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Prądnik Biały. To inwestycja tworzona z myślą zarówno o tych, którzy szukają dla siebie komfortowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorach zainteresowanych zakupem atrakcyjnych lokali na wynajem. Murapol Parki Krakowa znajdują się w sąsiedztwie trzech pięknych parków, dlatego jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla miłośników kontaktu z przyrodą oraz osób, które aktywnie spędzają czas wolny. W tej inwestycji objęto akcją promocyjną 10 mieszkań z pakietem bonusów, w skład których wchodzi rabat w cenie, smart home, miejsce postojowe naziemne bądź w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Królewskie Tarasy to wieloetapowa inwestycja realizowana w centrum Wieliczki przy ul. B. Chrobrego. Nie brakuje tutaj zielonych terenów, a rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna, pozwalająca na szybki dojazd do Krakowa, sprawiają, że Wieliczka staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania. Akcją promocyjną objęto tutaj 10 lokali z pakietem bonusów, w skład których wchodzi m.in. rabat w cenie, smart home, a do wybranych mieszkań także miejsce postojowe naziemne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Już ponad 64% naszych klientów kupuje lokale za gotówkę. Ich motywem jest poszukiwanie sprawdzonych form lokowania oszczędności w czasach galopującej inflacji. Tym razem specjalną akcją obejmujemy pulę 200 lokali z naszej aktualnej oferty w 14 miastach, w których działamy, w tym w Krakowie i Wieliczce. Mam nadzieję, że pomożemy podjąć decyzję klientom, którzy kupują swoje wymarzone M, a także tym, którzy chcą właściwie zainwestować i ochronić środki przed inflacją. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Promocyjna oferta lokali dostępna jest zarówno w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, miasta Aglomeracji Śląskiej, ale również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich, jak Bydgoszcz, Toruń czy Wieliczka.

Jak skorzystać z aktualnej promocji na mieszkania od dewelopera? Listę lokali objętych akcją w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na dedykowanej promocji stronie internetowej.

By Dominika

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!