15 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w Krakowie i Wieliczce! Sprawdź pakiet bonusów i oszczędź nawet 78 tys. zł!

wie kt 2 0 800x500 - 15 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w Krakowie i Wieliczce! Sprawdź pakiet bonusów i oszczędź nawet 78 tys. zł!

kra nz 2 1 150x150 - 15 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w Krakowie i Wieliczce! Sprawdź pakiet bonusów i oszczędź nawet 78 tys. zł! wie kt 2 0 150x150 - 15 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w Krakowie i Wieliczce! Sprawdź pakiet bonusów i oszczędź nawet 78 tys. zł!

Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów pulę lokali z pakietami bonusów w ramach najnowszej kampanii promocyjnej „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”. Akcja jest odpowiedzią dewelopera na rosnące potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy szukają atrakcyjnych miejsc do ulokowania swojego kapitału. Warto się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do 15 maja. Wybierając lokal objęty akcją klient otrzymuje pakiet bonusów, w którego skład, oprócz rabatu w cenie, wchodzą też smart home w wersji premium, miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Kupując mieszkanie w promocji można liczyć na oszczędności w wysokości 78 tys. zł w Krakowie i 40 tys. zł w Wieliczce. W standardzie każdego lokalu znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem.

Murapol Nowy Złocień to powstający w krakowskiej dzielnicy Bieżanów nowoczesny projekt, kuszący spokojną i zieloną okolicą, która sprzyja odpoczynkowi od zgiełku miasta. Murapol Nowy Złocień to idealny wybór dla osób szukających mieszkania w celach inwestycyjnych. Deweloper w najnowszej akcji promocyjnej stawia do dyspozycji klientów 7 mieszkań wraz z pakietami bonusów, na które składają się 1 lub 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Królewskie Tarasy to z kolei wieloetapowa inwestycja realizowana w centrum Wieliczki przy ul. B. Chrobrego. Nie brakuje tutaj zielonych terenów, a rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna, pozwalająca na szybki dojazd do Krakowa, sprawiają, że Wieliczka staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania. W tej inwestycji objęto akcją promocyjną 8 lokali z pakietem bonusów, w skład których wchodzi smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

– W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania. Pakiety bonusów, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają prawie 100 tys. złotych. Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Co zrobić, aby poznać pulę mieszkań objętych akcją? Wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy.

By Dominika

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!