Connect with us
wie kt 1 0 - 50 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty

Biznes

50 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty

kra nz 2 1 rDn3BLOC0E46 150x150 - 50 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty wie kt 1 0 150x150 - 50 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w Krakowie i Wieliczce! Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty

Jeden z czołowych polskich deweloperów w ramach swojej najnowszej kampanii „300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami kolejną paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści w Krakowie i Wieliczce, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 78 tys. zł! Co ważne, pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.

Kupując mieszkanie w obecnej promocji można liczyć na oszczędności w wysokości 78 tys. zł w Krakowie i 46 tys. zł w Wieliczce.

Murapol Parki Krakowa – przy ul. A. Vetulaniego w dzielnicy Prądnik Biały powstaje osiedle z atrakcyjną architektonicznie zabudową. Zielone tereny aż trzech pobliskich parków sprawiają, że lokalizacja jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody i sportu. W ramach obecnej promocji Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów 15 mieszkań. Pakiety bonusów w tej lokalizacji obejmują miejsce postojowe w hali garażowej, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Nowy Złocień jest nowoczesnym projektem powstającym w krakowskiej dzielnicy Bieżanów. To spokojna i zielona okolica, która sprzyja odpoczynkowi od zgiełku miasta. Deweloper w najnowszej akcji promocyjnej stawia do dyspozycji klientów 10 mieszkań w tej lokalizacji wraz z pakietami bonusów, na które składają się 2 miejsca postojowe w hali garażowej, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Królewskie Tarasy to z kolei wieloetapowa inwestycja realizowana w centrum Wieliczki przy ul. B. Chrobrego. Nie brak tutaj zielonych terenów, a rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna pozwala na szybki dojazd do Krakowa. W tej inwestycji objęto akcją promocyjną 25 lokali z pakietem bonusów, w skład których wchodzi smart home w wersji premium, miejsce postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.

W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu  mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.

W kolejnym tygodniu maja przychodzimy do klientów z nową propozycją. Tym razem w akcji promocyjnej oferujemy aż 300 mieszkań gotowych do odbioru! Co to oznacza? Pula obejmuje lokale gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz takie, których budowa zostanie ukończona do końca tego roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą teraz zainwestować w nieruchomość i czerpać z tej inwestycji korzyści jak najszybciej. W Polsce wciąż można zaobserwować większy popyt na mieszkania niż ich podaż. Wpływ na to miał z pewnością napływ uchodźców zza naszej wschodniej granicy. Pojawienie się w Polsce tak dużej liczby Ukraińców spowodowało, że liczba mieszkań dostępnych na rynku cięgle spada. Za kilka miesięcy zaczyna się także nowy rok akademicki, wielu studentów będzie szukało lokum na wynajem, ale nie tylko. Ich rodzice będą chcieli zainwestować na przyszłość i kupić mieszkanie na własność. Dlatego właśnie zakup nieruchomości to wciąż dobry pomysł. Lokal można przeznaczyć na wynajem i osiągać z tego tytułu dochody, bo rynek inwestycji cały czas dobrze funkcjonuje. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. Z kolei 21 maja warto przyjść na Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży w Krakowie lub Wieliczce i sfinalizować zakup mieszkania.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top