Connect with us
wawel truck krakow 3 - Wawel Truck w Krakowie podczas Poland Business Run – nagrody dla uczestników i niespodzianki dla dzieci

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Wawel Truck w Krakowie podczas Poland Business Run – nagrody dla uczestników i niespodzianki dla dzieci

wawel truck krakow 3 150x150 - Wawel Truck w Krakowie podczas Poland Business Run – nagrody dla uczestników i niespodzianki dla dzieci

Już w najbliższą niedzielę, 3 września br. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w Krakowie podczas Poland Business Run. Wawel Truck będzie stacjonował w Miasteczku Biegowym na parkingu Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w godzinach 9:00-18:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji. Firma Wawel przygotowała również słodkie niespodzianki dla uczestników zwycięskich drużyn oraz najmłodszych biegaczy.

Poland Business Run 2023 to charytatywny bieg sztafetowy, realizowany w formie stacjonarnej w Krakowie oraz globalnej formule wirtualnej. Jego celem jest zbiórka środków na rzecz osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu oraz osób po mastektomii. Bieg ma również wymiar integracyjny – stratują w nim pięcioosobowe drużyny złożone z pracowników firm, urzędów i organizacji. Dystans do pokonania przez każdego uczestnika sztafety wynosi około 3,8 km.

Firma Wawel, chcąc wesprzeć biegaczy, przekaże słodkości dla 20 zwycięskich drużyn biegu stacjonarnego w Krakowie. Dodatkowo 300 sztuk Żelków Travelków trafi do najmłodszych uczestników, którzy pobiegną na specjalnie wyznaczonej dla nich trasie. Natomiast na wszystkie dzieci, które odwiedzą Miasteczko Biegowe, będzie czekała jeszcze jedna duża atrakcja – Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna pysznych słodyczy marki Wawel i dobrej zabawy.

Moc atrakcji w Wawel Trucku

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to niezapomniana przygoda! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi mogą też przejechać się wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, które zabiorą ze sobą.

Wawel Truck travelkuje ze smakiem

W Wawel Trucku na odwiedzających czeka jeszcze jedna słodka niespodzianka! To pyszna nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech egzotycznych odsłonach: owocowe smaki Afryki, owocowe smaki Azji, owocowe smaki Ameryki oraz wegańskie Żelki Travelki Smaki Świata z międzynarodowym certyfikatem V-label. Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top