Connect with us
gamescape tripadvisor 2023 - Gamescape – firma z branży escape room już po raz kolejny z wyróżnieniem serwisu Tripadvisor

Biznes

Gamescape – firma z branży escape room już po raz kolejny z wyróżnieniem serwisu Tripadvisor

gamescape tripadvisor 2023 150x150 - Gamescape – firma z branży escape room już po raz kolejny z wyróżnieniem serwisu Tripadvisor

Gamescape z Krakowa już po raz kolejny została wyróżniona nagrodą w konkursie Travelers’ Choice Awards 2023 przeprowadzanym przez serwis Tripadvisor. Wyróżnienie otrzymują podmioty ofertujące rozrywkę, usługi zakwaterowania i restauracje, które konsekwentnie otrzymują najlepsze opinie oraz znajdują się wśród 10% najlepiej ocenianych miejsc.

 

Zwycięzcy corocznego konkursu Travelers’ Choice są wybierani na podstawie opinii międzynarodowej społeczności portalu Tripadvisor. Firmy, które otrzymują to wyróżnienie są synonimem wysokiej jakości usługi i popularności wśród turystów.

Od początku działalności przykładamy wagę do tego, by każdy gość – czy to krajowy, czy też zagraniczny, dobrze się u nas bawił i miał niezapomniane wrażenia. Stawiamy mocno na angażujące i różnorodne zagadki, teatralny wystrój pokoi, jak i sympatyczną obsługę oraz wsparcie Mistrzów Gry na każdym etapie realizacji misji. To wyróżnienie pokazuje, że Ci, którzy nas odwiedzają wychodzą zadowoleni z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu. A my mamy dowód, że to co robimy podoba się graczom i możemy tworzyć nowe scenariusze adventure rooms, czy gier miejskich” – powiedziała Elżbieta Zwolak, współwłaścicielka Gamescape.

Proces wyłaniania laureatów opiera się na autorskim algorytmie, który bierze pod uwagę jakość, aktualność i ilość recenzji składanych przez turystów przez 12 miesięcy, miejsce w rankingu według indeksu popularności na portal oraz to jak długo działa dany podmiot na rynku. Tylko firmy, które spełnią te warunki otrzymują Certyfikat Doskonałości. Gamescape otrzymuje to wyróżnienie od 2017 roku.

 

*************

Gamescape powstała w 2015 roku w Krakowie. Jej misją jest łączenie edukacji i zabawy w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowanie zespołów poprzez aktywację współpracy, wykorzystania logicznego myślenia i działania pod presją czasu. Jest jedną z największych firm w branży escape room w kraju, jedną
z najstarszych w Krakowie. Od ponad 8 lat zespół Gamescape projektuje i tworzy gry miejskie, obiektowe
i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Twórcy Gamescape mają na koncie ponad 14 wybudowanych pokoi zagadek, ponad 270 przeprowadzonych gier miejskich, a z ich oferty skorzystało już 25 tyś. osób. Gamescape jest współautorem m.in. „Filharmonia Escape Room” – prestiżowego projektu organizowanego dla Filharmonii Krakowskiej, a także laureatem projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Galeria Marzeń – zagrajwsztuke.pl.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top