Walentynkowy Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

walentynkowy kiermasz fad fot.monika krzysztofik hanarz  800x500 - Walentynkowy Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

walentynkowy kiermasz fad fot.monika krzysztofik hanarz  150x150 - Walentynkowy Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

Walentynki mają swoją historię i przywileje, a jednym z nich jest obdarowywanie najbliższych. Szczególnie atrakcyjne będą nietuzinkowe, ręcznie zrobione prezenty. Takie wyjątkowe upominki znajdziemy na charytatywnym kiermaszu w Galerii Bronowice, a przy okazji możemy zrobić coś dobrego dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Wolontariusze zapraszają w sobotę, 12 lutego.

W najbliższą sobotę, 12 lutego w godzinach 9:00 – 21:00, w Sferze Super Bohatera w Galerii Bronowice pojawi się stoisko Walentynkowego Kiermaszu Charytatywnego, organizowane przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Znajdą się tu piękne drobiazgi, m.in. kartki walentynkowe, ceramiczne zawieszki, magnesy czy mydełka w kształcie serc, przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Otrzymają je goście odwiedzający w tym dniu stoisko Biura Młodych, w podziękowaniu za przekazaną darowiznę.

Walentynkowy kiermasz będzie drugim już wydarzeniem, organizowanym przez wolontariuszy Fundacji w Galerii Bronowice. Podczas poprzedniego otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i wsparcia. To pokazuje, że nasze działania mają sens. Po dwóch pandemicznych latach, w których nasze spotkania były ograniczone, kiermasz jest jeszcze bardziej potrzebny. Dobrze jest wracać do sprawdzonych form w nowych odsłonach. Obecne wydarzenie będzie możliwością wyjścia do szerszego grona osób. Dzięki temu, że wszystko odbywa się w centrum handlowym, możemy opowiedzieć o naszych działaniach całkiem nowym odbiorcom i spotkać ludzi o gorących sercach – podsumowuje Joanna Walter, jedna z zaangażowanych wolontariuszek Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie. Fundację można będzie wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo w ramach zbiórki publicznej nr 2021/1775/OR oraz bezgotówkowo za pomocą wpłatomatu Donateo. Wolontariuszy Fundacji można będzie rozpoznać dzięki zielonym koszulkom.

By Kinga

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!