Connect with us
ukochaj siebie z qczajem w galerii bronowice plakat - Ukochaj siebie z Qczajem w Galerii Bronowice

Sport

Ukochaj siebie z Qczajem w Galerii Bronowice

ukochaj siebie z qczajem w galerii bronowice plakat 150x150 - Ukochaj siebie z Qczajem w Galerii Bronowice

Ukochaj siebie z Qczajem w Galerii Bronowice

Moc, pozytywna energia oraz mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak zadbać o zdrowie i figurę – tego wszystkiego będzie można spodziewać się w sobotę, 14 maja, na spotkaniu z Qczajem w Galerii Bronowice. Wydarzenie pod szyldem „Ukochaj siebie” będzie okazją, aby wziąć udział w treningu prowadzonym przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych trenerów fitness, porozmawiać z nim o motywacji do działania, a także zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

„Ukochoj się!” i „Ino wytrwaj!” – właśnie te hasła i dzielenie się swoją pozytywną energią sprawiły, że stał się jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Qczaj, trener z Podhala, uczy nie tylko tego, jak dbać o swoje ciało, ale także samoakceptacji i wiary w siebie. Już w sobotę, 14 maja, w godz. 12.00–18.00, w Galerii Bronowice odbędzie się niecodzienne wydarzenie, podczas którego będzie można spotkać Qczaja, usłyszeć jego mowę motywacyjną, a nawet wziąć udział w treningu, który poprowadzi osobiście. Wstęp jest bezpłatny.

Spotkanie z Qczajem

Event sportowy rozpocznie się wspólnym treningiem pod okiem Qczaja. Zwieńczeniem treningu będzie rozciąganie połączone z mową motywacyjną. Dzięki temu uda się nie tylko uniknąć potreningowych zakwasów, ale i zyskać nowy impuls do zmian i samorozwoju. Wyrównać tętno i złapać oddech będzie można podczas następnej części sobotniego wydarzenia, czyli wywiadu z gościem specjalnym. Rozmowa pod szyldem „Motywacja do działań” da możliwość bliższego poznania popularnego „kołcza”. Na zakończenie dnia przewidziany jest czas na zdjęcia i autografy, kiedy to wszyscy obecni będą mogli uwiecznić to wyjątkowe spotkanie na wspólnej fotografii.

Sportowy upominek za zakupy

Klienci, którzy w sobotę odwiedzą Galerię i zrobią zakupy za min. 100 zł, będą mogli odebrać sportowy upominek – wystarczy tylko okazać dowód zakupu w Punkcie Obsługi Promocji. Podczas sportowego weekendu nie zabraknie także specjalnych promocji, konkursów dla dzieci i dorosłych, a nawet stanowiska do wykonania dokładnych pomiarów składu ciała. To wszystko czekać będzie na klientów sklepów sportowych, zlokalizowanych na terenie Galerii Bronowice.

Konkurs na Facebooku „UKOCHAJ SIEBIE”

Na profilu Galerii Bronowice na Facebooku do 12 maja potrwa konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe o wartości 50 zł. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu „UKOCHAJ SIEBIE”, a następnie – w komentarzu pod postem konkursowym – podzielić się zdjęciem swojej trasy przemierzonej rowerem, biegiem, pieszo lub w inny sportowy sposób, „narysowanej” nadajnikiem GPS. Karty podarunkowe otrzymają autorzy pięciu najciekawszych kształtów.

– Cieszymy się, że do naszego centrum zawita fantastyczny człowiek, który zaraża uśmiechem, motywacją i pozytywną energią. To specjalne wydarzenie będzie nie tylko świetną okazją do poznania Qczaja osobiście, ale także do wspólnego treningu i wzajemnego wymienienia doświadczeń. Dla klientów przygotowaliśmy także na ten dzień akcję prosale, a na naszym profilu na Facebooku czeka już konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe na zakupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do zabawy – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Harmonogram wydarzenia w godz. 12.00-18.00:
• Trening z Qczajem.
• Rozciąganie połączone z mową motywacyjną.
• Wywiad z gościem specjalnym: „Motywacja do działania”.
• Czas na zdjęcia i autografy.

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top