PRZYJDŹ DO ZIKO DERMO I ODBIERZ INDYWIDUALNY PLAN PIELĘGNACJI. DROGERIA ZAPRASZA NA CYKLICZNE CZWARTKOWE SPOTKANIA „ZIKO DERMO BEAUTY DAYS”!

drogeria ziko dermo warszawa witryna - PRZYJDŹ DO ZIKO DERMO I ODBIERZ INDYWIDUALNY PLAN PIELĘGNACJI. DROGERIA ZAPRASZA NA CYKLICZNE CZWARTKOWE SPOTKANIA „ZIKO DERMO BEAUTY DAYS”!

drogeria ziko dermo warszawa witryna 150x150 - PRZYJDŹ DO ZIKO DERMO I ODBIERZ INDYWIDUALNY PLAN PIELĘGNACJI. DROGERIA ZAPRASZA NA CYKLICZNE CZWARTKOWE SPOTKANIA „ZIKO DERMO BEAUTY DAYS”!

Drogeria Ziko Dermo wystartowała z cyklem spotkań kosmetycznych „Ziko Dermo Beauty Days”. Od 10 lutego, co czwartek w godzinach od 10:00 do 18:00, w wybranych drogeriach Ziko Dermo, odbywać się będą spotkania Klientek z Kosmetologami, Specjalistkami ds. Dermokosmetyków. W tych dniach ekspertki Ziko Dermo bezpłatnie przebadają skórę Klientek, poddadzą analizie kosmetyki, których używają i opracują indywidualny plan pielęgnacji tj. Beauty Plan. W najbliższy czwartek 10.02 drogeria Ziko Dermo zaprasza na Ziko Dermo Beauty Days do Warszawy, na ulicę Nowy Świat 45, a 17.02 do Krakowa na ul. Królewską 47.

Akcja Ziko Dermo Beauty Days została zaprojektowana z myślą o Klientkach, które mając do wyboru mnogość kosmetyków w drogeriach, potrzebują wsparcia i pomocy w doborze odpowiedniej pielęgnacji. W Ziko Dermo skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Klienta. Jesteśmy jedyną drogerią, w której codziennie można spotkać wykwalifikowane dermokonsultantki posiadające bogatą wiedzę z zakresu kosmetologii, substancji aktywnych kosmetyków oraz ich sposobu działania. Odpowiadają one na pytania dotyczące problemów kosmetycznych, udzielają profesjonalnej porady oraz proponują odpowiednie preparaty pielęgnacyjne. – mówi Beata Orlicka Koordynator ds. Promocji i Sprzedaży Dermokosmetyków Ziko Dermo.

Podczas akcji Ziko Dermo Beauty Days Klientki mają możliwość przetestowania produktów, zapoznania się z nowościami oraz skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej. Specjalistki ocenią stan i potrzeby skóry oraz włosów Klientek na podstawie wywiadu, a także badania urządzeniem diagnostycznym i omówią stosowane dotychczas rytuały pielęgnacyjne. Klientka będzie mogła przynieść na spotkanie swoje kosmetyki, których do tej pory używała, a Specjalistka ds. Dermokosmetyków sprawdzi z nią skład i podpowie, czego unikać, a które składniki są zalecane do jej rodzaju skóry i włosów. Efektem rozmowy, badania i przeglądu kosmetyków będzie propozycja Beauty Planu, czyli planu pielęgnacji dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientki.

 

A co to takiego Beauty Plan? O to zapytaliśmy Magdalenę Wieliczko, Kosmetolog, Specjalistę ds. Dermokosmetyków Ziko Dermo: To plan pielęgnacji domowej, który opracowujemy z Klientką tak, aby był dostosowany do potrzeb jej skóry i włosów. Mówimy, że jest to plan „szyty na miarę”, czyli uwzględniający takie elementy, jak dobór kosmetyków i odpowiednią suplementację. Bierzemy także pod uwagę potrzeby, preferencje, ale również możliwości czasowe i finansowe Klientki. Zależy nam na holistycznym podejściu do pielęgnacji. Beauty Plan zawiera wszystkie jej etapy od oczyszczania i tonizacji, przez aplikację preparatów, po pielęgnację uzupełniającą np. maski, peelingi.

 

Podczas Ziko Dermo Beauty Days będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów na takie marki jak: Avene, Bioderma, D’Alchemy, Lierac, Nuxe, Pharmaceris, SVR i wiele innych. Dodatkowo Klientki otrzymają próbki najlepszych preparatów dermokosmetycznych i będą mogły je przetestować. Czas trwania konsultacji i badania to 30 minut​. Ilość miejsc ograniczona.

Osoby chcące skorzystać z dermokonsultacji Ziko Dermo zaprasza do zapisów bezpośrednio w wybranej drogerii Ziko Dermo lub przez Infolinię, dzwoniąc na numer 12 395 11 44.

 

Najbliższe terminy Beauty Days to:

10.02 – Warszawa, ul. Nowy Świat 45

17.02 – Kraków, ul. Królewska 47

24.02 – Warszawa, ul. Belgradzka 22

3.03 – Olkusz, ul. Kazimierza Wielkiego 10

 

Więcej informacji na https://www.zikodermo.pl/beauty-days.html