Connect with us
wystawa nargiz gasimli plakat - Rusza pierwsza wystawa fotograficzna w Galerii KSA

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Rusza pierwsza wystawa fotograficzna w Galerii KSA

Z jednej strony barwne i poruszające oblicze polskich targowisk, z drugiej, dla kontrastu, projekty modowe i reklamowe. Z tym zaskakującym połączeniem spotkają się odwiedzający Galerię Krakowskich Szkół Artystycznych, zlokalizowaną w Galerii Bronowice. Od 13 do 27 lutego dostępna będzie tu pierwsza wystawa fotograficzna. Swoje prace prezentować będą Nargiz Gasimli i Stella Debreova.

wystawa nargiz gasimli plakat 214x300 - Rusza pierwsza wystawa fotograficzna w Galerii KSAPlace targowe stanowią ważny element polskiego krajobrazu i kultury. Ich różnorodne oblicze oraz niepowtarzalny klimat można poczuć podczas pierwszej wystawy fotograficznej w Galerii KSA. Projekt Nargiz Gasimli to reportaż, który wywołuje uśmiech, ale też wzrusza i rozczula. Pochodząca z Azerbejdżanu artystka, w swoich pracach przedstawia historie ludzi, których drogi krzyżują się na tragach. „Szepty Targowiska” to zamknięta w kadrach opowieść o sprzedawcach, klientach, pogoni za pieniędzmi i rosnącą konsumpcją.

wystawa stella debreova plakat 212x300 - Rusza pierwsza wystawa fotograficzna w Galerii KSADrugą fotografką, która aktualnie zapoznaje publiczność Galerii KSA ze swoją twórczością, jest Słowaczka – Stella Debreova. Absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii, znana z mocnych kontrastów i teledyskowych ujęć, prezentuje projekt „Stains on the Floor”. Twórczyni w nietuzinkowy sposób łączy elementy modowe i reklamowe, trafiając szczególnie w gusta miłośników odważnych kadrów.

Darmowa wystawa fotograficzna w Galerii KSA (poziom +1, Galeria Bronowice) będzie dostępna dla odwiedzających do 27 lutego. Istnieje możliwość zakupu fotografii dostępnych na wystawie. Jej autorki realizują również zlecenia indywidualne.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top