Porozmawiaj z Mariuszem Szczygłem przez Messenger Festiwalu Conrada!

by admin
0 comment

Mieliście kiedyś okazję porozmawiać z Mariuszem Szczygłem przez Messenger? By dowiedzieć się, co laureat tegorocznej Nagrody Nike sądzi o #rzeczywistości, wystarczy napisać w aplikacji Messenger do Festiwalu Conrada. Na koniec tej nietypowej rozmowy pisarz przygotował dla swoich czytelników wiadomość głosową.

Literacki bot, w którym użytkownicy aplikacji Messenger mogą porozmawiać z „wirtualnym” Mariuszem Szczygłem, to niecodzienna akcja promująca XI edycję Festiwalu Conrada, która odbędzie się między 21 a 27 października w Krakowie. Jej hasłem przewodnim są „rzeczywistości” i właśnie o znaczenie tego pojęcia możemy zapytać autora Nie ma przez Messenger festiwalu. Użytkownicy aplikacji, niczym odbiorcy literackich zabaw francuskiej grupy OuLiPo lub czytelnicy popularnych gier książkowych (tzw. „paragrafówek”), decydują o przebiegu rozmowy poprzez wybór jednego z alternatywnych pytań. Na ostatnim etapie konwersacji Mariusz Szczygieł przygotował wiadomość głosową. Jaką? Warto się przekonać, wchodząc na facebookowy profil @ConradFestival i wybierając „Wyślij wiadomość” lub wyszukując Conrad Festival w aplikacji Messenger. Na spotkanie z wirtualnym autorem można też udać się klikając w link https://m.me/ConradFestival?ref=START.

Tym, którzy chcieliby zadać pisarzowi swoje pytanie, literacki bot Festiwalu Conrada nie pozostanie dłużny. Pod koniec rozmowy użytkownicy zostaną poinformowani o możliwości wpisania pytania. Najciekawsze zostaną wykorzystane w trakcie spotkania z Mariuszem Szczygłem podczas Festiwalu Conrada, 24 października o godz. 20.30 w Pałacu Czeczotka. Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie http://conradfestival.pl/.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej