Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 308 osób.

by admin
0 comment

koronawirus malopolska 1 300x169 - Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 308 osób.Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o dwóch ozdrowieńcach z naszego województwa (czyli osobach niemających objawów choroby, ale mogących jeszcze zarażać – ozdrowieniec nie jest jeszcze osobą zdrową). Są to: młody mężczyzna i kobieta w sile wieku, którzy przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
Informujemy zarazem, że ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób.

W tej grupie jest 16 kobiet i 17 mężczyzn, w wieku od 14 do 89 lat, z Krakowa (5 osób), z Tarnowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (6 osób), wielickiego (16 osób), brzeskiego (2 osoby) oraz powiatów: olkuskiego, wadowickiego i myślenickiego (po 1 osobie).
12 osób z tej grupy jest hospitalizowanych pozostałe przebywają w izolacji.
Jednocześnie informujemy, że w poprzednim zestawieniu WSSE omyłkowo wskazana była jedna osoba z Krakowa.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 308 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej