Krzysztof Niedźwiecki sam gra piosenki w Krakowie!

by admin
0 comment

krzysztof niedzwiedzki krakow 150x150 - Krzysztof Niedźwiecki sam gra piosenki w Krakowie!Zapraszamy w czwartek 25 kwietnia 2019 do Klubu Buda (Czapskich 2) na jednoosobowy koncert pt.”KRZYCHU NIEDŹWIECKI – SAM GRA PIOSENKI” w ramach programu z pogranicza rocka, piosenki autorskiej i muzyki improwizowanej.

Krzychu Niedźwiecki przez 10 lat (1998-2008) był gitarzystą i drugim wokalistą zespołu Habakuk, z którym nagrał i współprodukował kilka płyt oraz koncertował w kraju i zagranicą. W latach 2009-2014 grał w zespole Bakshish. Grał również w zespołach: Ptaszyska, Mind Kampf, Superpałka, Wyłączeni oraz DiM (Dusza i Mercedes), Babylon Raus.
Jest autorem piosenek na dwóch solowych płytach aktora Andrzeja Grabowskiego. Jest m.in. współkompozytorem i współautorem piosenki Jestem jak motyl (Jest dobrze), która przez dwa tygodnie zajmowała pierwsze miejsce na liście przebojów Trójki. Jest autorem muzyki do piosenki śpiewanej przez Lecha Dyblika + Trio pt. Pod Mocnym Aniołem, w której wystąpił również jako gitarzysta.
Od 2013 roku tworzy trio (wraz z Michałem Walczakiem i Adamem Machalicą), które towarzyszy Piotrowi Machalicy w jego recitalach. .

“Aranżacje jakie pragnę zagrać na swoich solowych koncertach można ująć w kilku słowach: piosenki na gitarę, walizkę i głos z niewielką pomocą delay” – pisze nam o swoim koncercie Krzychu. “Śpiewam dużo falsetem, więcej w okolicach barytonu. Wykonuję piosenki z ważnym dla mnie tekstem. Zadając sobie lub innym pytanie: po co w takim razie wybrać się na koncert faceta samotnie grającego na gitarze piosenki, odpowiadam dość prosto. Jednoosobowy koncert jest najwyższą formą sztuki czy sztuczki zmierzenia się z piosenką, z tekstem, z dźwiękiem i wreszcie z komunikacją międzyludzką na metafizycznym poziomie. Treści poruszane w tych krótkich formach mówią o nas samych, naszych słabościach, drodze wyboistej, którą przez życie kroczymy, o tym czego chcemy a co musimy i co stanie się jeśli zmienimy kierunek naszej drogi.”

Gościnnie wystąpi: SARNOVSKY

Bilety: 10zł

Dołącz do wydarzenia na facebook’u – https://www.facebook.com/events/1245674635597452/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej