Connect with us
bialo czerwone spiewanie 2 - Krakowianie świętują Dzień Niepodległości

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Krakowianie świętują Dzień Niepodległości

W sobotę 11 listopada na krakowskim Rynku Głównym odbędzie się 7. edycja „Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów”.

Imprezę zorganizuje radio RMF FM. W tym roku gwiazdami imprezy będą Roxi Węgiel, Daria Marx, Dominik Dudek, Kuba Szmajkowski i zespół Kombii. Impreza rozpocznie się w samo południe od wspólnego odśpiewania polskiego hymnu. Później polskie hity wszech czasów zaśpiewają zaproszeni artyści. Cała impreza będzie transmitowana na żywo na stronie rmf.fm i na profilach stacji w social mediach. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Krzysztofa Urbaniaka ze studia i Aleksandrę Filipek ze sceny na Rynku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Elektryczne Gitary, Feel, Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko, Viki Gabor, Antek Smykiewicz, Natalia Zastępa, Lanberry i Marcin Sójka.

Źródło RMF.FM

 

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top