Connect with us
https://pixabay.com/pl/photos/koncert-zesp%c3%b3%c5%82-rockowy-%c5%9bpiewanie-4125832/

Rozrywka

KONCERTY KRAKÓW PAŹDZIERNIK 2022

Źródło: pixabay.com

Zobacz kto zagra w Krakowie w październiku!

Jak co miesiąc repertuar koncertów w Krakowie nie zawodzi. Wrzesień zaskoczył nas pozytywnie pod względem przeróżnych wydarzeń muzycznych. W przyszłym miesiącu również możemy się spodziewać wielu koncertów, a oto sześć najbardziej oczekiwanych eventów:

1. LemON – 10 lecie zespołu + goście

Już 1 października o godzinie 19.30 w Tauron Arenie (ul. Lema 7), odbędzie się koncert LemON. Zespół obchodzi swoje dziesięciolecie i zagra dziesięć koncertów, w tym jeden w Krakowie! Muzycy dadzą pokaźne show, a pomogą im w tym inni artyści. Na scenie wystąpią: Agnieszka Chylińska, Kayah, Sebastian Karpiel, Kuba Badach, Katarzyna Nosowska, Mioush, Edyta Górniak, Sanah, Grubson, Kwiat Jabłoni, Kwiat Jabłoni, Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Ralph Kamiński, Mary Spolsky, Grzegorz Skawiński, Kamil Bednarek, Sławek Uniatowski, Czesław Mozil, Paweł Domagała, Mela Kotulek, Tomasz Organek, Natalia Schroeder, Grzegorz Turnau i Sarah James. Taki skład muzyczny jest obiecujący i gwarantuje wspaniałe widowisko. Bilety można nabyć na stronie „kupbilecik.pl” nawet od 69zł!

2. THE NEIGHBOURHOOD

3 października o godzinie 19.30 w Klubie Studio (ul. Budryka 4) wystąpi grupa The Neighbourhood. Zespół przyjedzie do nas ze swoim nowym krążkiem, którego premiera odbędzie się 25 września. Europejska trasa koncertowa liczy aż 24 koncerty, w tym 3 z nich odbędą się w naszym kraju! 3 października w Klubie Studio wystąpią także goście specjalni. Bilety można nabyć poprzez stronę „eventim.pl”.

3. POETS OF THE FALL

Już 6 października o godzinie 19.00 w Klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1) odbędzie się koncert Poets Of The Fall. Grupa ma już na swoim koncie wydarzenia muzyczne w Polsce. Ze względu na dobre wspomnienia z niezwykle udanym koncertowaniem w naszym kraju, fiński zespół pojawi się na krakowskiej scenie już na początku października! Bilety są dostępne na stronie „biletomat.pl”.

4. HAPPYSAD

15 października o godzinie 20.00 w Klubie Studio (ul. Budryka 4) zagra słynna polska kapela Happysad. Ten zespół ma na swoim koncie wiele muzycznych hitów, takich jak „Zanim pójdę”, „Bez znieczulenia” czy „Taką wodą być”. Muzycy systematycznie tworzą rock od 2001 roku, przy tym koncertują i zaskakują swoich fanów niezwykłym show. Bilety można kupić za pośrednictwem strony „biletomat.pl”.

5. NATALIA PRZYBYSZ „Zaczynam się od miłości” – w hołdzie dla Kory

Już 22 października o godzinie 19.00 w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) odbędzie się muzyczne widowisko Natalii Przybysz. Artystka zaprezentuje hity ze swojego najnowszego albumu „Zaczynam się od miłości”, w których można doszukać się nieznane jak dotąd teksty napisane przez Korę. Melodia skomponowana jest przez Natalię i jej zespół, w którego skład wchodzą: Jurek Zagórski, Mateusz Waśkiewicz, Kuba Staruszkiewicz oraz Pat Stawiński. Bilety są dostępne na stronie „biletyna.pl”.

6. O.S.T.R. – 120 minut z życia T.O.U.R.

28 października o godzinie 20.30 w Centrum Kongresowym ICE (ul. Marii Konopnickiej 17) odbędzie się koncert O.S.T.R.. Jest to limitowana trasa koncertowa, na której znany polski raper zagra piosenki z każdej wydanej płyty. Adam Ostrowski, czyli O.S.T.R. jest aktywny w muzyce od 1997 roku, poza rapem i freestylem jest kompozytorem i producent muzycznym oraz inżynierem dźwięku. Już pod koniec października będzie można go usłyszeć na krakowskiej arenie! Bilety można kupić poprzez „biletomat.pl”.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top