Connect with us
wawel truck zdjecie - Słodkie Walentynki z Wawel Truck w Krakowie

Słodkie Walentynki z Wawel Truck w Krakowie

Jeśli nie macie pomysłu jak wspólnie z najbliższymi spędzić nadchodzące walentynki – zapraszamy już w najbliższą środę 14 lutego na Zimową Arenę przy Tauron Arena Kraków. Tego dnia na wszystkich odwiedzających to miejsce czekać będzie wiele atrakcji – w tym słodka ciężarówka marki Wawel pełna słodyczy i dobrej zabawy!

 

Wawel Truck – walentynkowa przygoda pełna wrażeń!

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to fascynujące przeżycie! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Walentynki pełne czekolady z Wawel Truck w Krakowie

14 lutego interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje i będzie stacjonował w Krakowie obok lodowiska na Zimowej Arenie przy TAURON Arena Kraków – ul. Stanisława Lema 7 w godzinach 13:00-19:00, rozgrzewając serca wszystkich odwiedzających. A wszystko to przy dźwiękach romantycznej playlisty!

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Data

lut 14 2024
Expired!

Czas

13:00 - 19:00

Lokalizacja

TAURON Arena Kraków, MAŁA HALA
ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top