Connect with us
wisla krakow pogon szczecin1 - Dziś wielki mecz! Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Dziś wielki mecz! Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin

W czwartek, 2 maja, na Stadionie Narodowym odbędzie się wielki finał Pucharu Polski pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Kraków. To wydarzenie przyciąga uwagę kibiców z całego kraju, którzy z niecierpliwością oczekują emocjonującego widowiska.

Warto zauważyć, że finał Pucharu Polski odbywa się już trzeci rok z rzędu na Stadionie Narodowym. To prestiżowe miejsce, które gości najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce. Niemniej jednak, w tegorocznym finale zabraknie triumfatorów z poprzednich sezonów. W ostatniej edycji to Legia Warszawa zdobyła trofeum, pokonując obrońców tytułu z Rakowa Częstochowa po serii rzutów karnych.

Tym razem o prestiżowe trofeum powalczą dwie drużyny: ekstraklasowa Pogoń Szczecin oraz pierwszoligowa Wisła Kraków. Oba zespoły mają swoich wiernych kibiców i z pewnością będą dążyć do zwycięstwa. Czy Pogoń utrzyma swoją dominację, czy może Wisła zaskoczy wszystkich? Przekonamy się już wkrótce!

Niech ten finał Pucharu Polski dostarczy nam emocji, pięknych akcji i niezapomnianych chwil na boisku! ⚽🏆🔥

fot. Mariusz

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top