Connect with us
mikolaj 1200x1200 - Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

Kraków Pisze

Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

IV edycja świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” z Frisco.pl

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego już po raz czwarty ruszyła organizowana przez Fundację „Wawel z Rodziną” i Wawel ogólnopolska akcja „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”, której partnerem jest sklep internetowy Frisco.pl. Dzięki niej każdy klient sklepu może przyczynić się do pomocy dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Kolejna edycja świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” wystartowała 14 listopada. Każdy, kto zakupi na Frisco.pl minimum dwa produkty marki Wawel oznaczone symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że do placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie Gdańska, Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia trafią słodkie upominki. 

W tym roku akcja potrwa do 11 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy. Więcej informacji na stronie frisco.pl.

Firma Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze opieki dziennej i całodobowej w całym kraju już od 14 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 135 ton słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

Fundacja „Wawel z Rodziną” od 2008 roku aktywnie kontynuuje działalność dobroczynną firmy Wawel. W swoich działaniach wspiera inicjatywy poszerzające wiedzę i zdolności dzieci, tak, aby było im łatwiej wejść w dorosłe życia. Aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i edukacyjną oraz wspieranie polskich rodzin, osób i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top