Connect with us
wystawa placz nad rozlanym plakat - Wernisaż wystawy „Płacz nad rozlanym" już 25 czerwca

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Wernisaż wystawy „Płacz nad rozlanym” już 25 czerwca

Już 25 czerwca w Teatrze Łaźnia Nowa (Osiedle Szkolne 25) o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy „Płacz nad rozlanym. Przerwana uczta”, organizowany przez Centrum Mediów AGH oraz Magazyn BIS AGH we współpracy z Teatrem Łaźnia Nowa.

wystawa placz nad rozlanym plakat 213x300 - Wernisaż wystawy „Płacz nad rozlanym" już 25 czerwca„Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem” – te słowa słyszeliśmy już wiele razy w różnych sytuacjach życiowych. To słowa, które w efekcie często blokują ujście naszym emocjom. W ramach projektu „Płacz nad rozlanym” zdecydowaliśmy się eksperymentalnie zmienić to podejście, wywrócić dobrze znane powiedzenie na drugą stronę i zobaczyć, co z tego wyniknie. 

W imieniu Centrum Mediów AGH oraz Magazynu BIS AGH zapraszamy do obejrzenia finalnego efektu naszych prac. Wystawa przewróconych filiżanek „Płacz nad rozlanym. Przerwana uczta” to opowieść o naszych doświadczeniach straty, porażki, żalu czy niezrozumienia dla otaczającej nas rzeczywistości. Chcemy zwrócić uwagę na tematy, którym dotąd pozwalaliśmy milczeć i pokazać, że płacz jest naturalną reakcją. Zapraszamy do dołączenia do tej jedynej w swoim rodzaju uczty z rozlanymi filiżankami w roli głównej. Wystawę można oglądać do 2 lipca włącznie w małej sali Teatru Łaźnia Nowa. Wstęp wolny.

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top