Connect with us
wawel - Wawel Truck odwiedził Arenę Garden!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Wawel Truck odwiedził Arenę Garden!

W ostatnią niedzielę (22 maja) Arenę Garden w Krakowie odwiedziła interaktywna ciężarówka pełna słodkości – Wawel Truck. Na miejscu najmłodsi mogli skorzystać z oferty gier, zabaw oraz interaktywnych aplikacji. Na końcu zabawy na dzieci czekała słodka nagroda – strefa pysznych słodkości marki Wawel.

truck1 225x300 - Wawel Truck odwiedził Arenę Garden!Mobilny świat słodkości

Wawel Truck to wyjątkowy pojazd o magicznym wnętrzu! Wchodząc do środka, dzieci i młodzież mają okazję odkryć interaktywny świat nieszablonowych aplikacji, a także oryginalnych gier. Wszystkim eventom z udziałem Wawel Trucka towarzyszy moc zabawy i słodkie niespodzianki dla każdego!

truck3 225x300 - Wawel Truck odwiedził Arenę Garden!Atrakcje w Wawel Trucku

22 maja odwiedzający Arenę Garden w Krakowie mogli odkrywać zaczarowany świat psotnych żelkowych Smoków i tajemnice zabawnych Michałków z Wawelu oraz odbyć podróż w świat pełen wyzwań kultowych czekoladek: Malagi, Tiki-Taków i Kasztanków. Każdy mógł spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych oraz zrobić dobry uczynek, poznając tajniki produkcji czekolady, a przy okazji dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku zwieńczyło wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy. 

Wawel Trucka można jeszcze złapać na trasie!

W ostatni weekend Wawel Truck odwiedził Kraków, ale osoby, którym nie udało się go tam odwiedzić, będą miały jeszcze wiele okazji, by to zrobić. Popularna ciężarówka pojawi się na rożnych imprezach, m. in. sportowych czy kulturalnych, w różnych miejscach w Polsce. Przebieg trasy oraz towarzyszących jej wydarzeń można śledzić na oficjalnym koncie marki Wawel na Facebooku

Kolejna wizyta Wawel Trucka już w najbliższą niedzielę. Z okazji Święta Rodziny Krakowskiej pojawi się na krakowskich Błoniach. Mobilna strefa słodkości i atrakcji będzie dostępna dla uczestników w godz. 11:00-17:00.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top