Connect with us
ziko optyk krakow witryna small2 - WALENTYNKOWE SZALEŃSTWO W SALONACH ZIKO OPTYK. DRUGA KOMPLETNA PARA OKULARÓW ZA 1 ZŁ I WIELE INNYCH RABATÓW

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

WALENTYNKOWE SZALEŃSTWO W SALONACH ZIKO OPTYK. DRUGA KOMPLETNA PARA OKULARÓW ZA 1 ZŁ I WIELE INNYCH RABATÓW

ziko optyk krakow witryna small2 150x150 - WALENTYNKOWE SZALEŃSTWO W SALONACH ZIKO OPTYK. DRUGA KOMPLETNA PARA OKULARÓW ZA 1 ZŁ I WIELE INNYCH RABATÓW

W salonach Ziko Optyk luty obfituje w rabaty i promocje. Na wszystkich Klientów czeka oferta miesiąca „Kompletna para okularów tylko za 85 zł” oraz specjalny rabat -30% z Kartą Dużej Rodziny. A dodatkowo z okazji Walentynek w dniach od 7 do 14 lutego drugą kompletną parę okularów można otrzymać za 1 złoty.

 

Zimowy luty w salonach Ziko Optyk obfituje w gorące promocje. Atmosferę podgrzewa również zbliżające się Święto Zakochanych – Walentynki. To wyjątkowy moment w roku, kiedy chcemy obdarować bliskie osoby dobrymi słowami i upominkami. Z tej okazji salony Ziko Optyk przygotowały wyjątkową propozycję dla Dwojga. Od 7 do 14 lutego przy zakupie jednej kompletnej pary okularów można otrzymać drugą parę za 1 zł (oprawki, para soczewek oraz powłoki uszlachetniające UV i antyrefleks). Bo w Walentynki w Ziko Optyk szczęście chodzi parami.

 

A co jeszcze czeka Klientów salonów optycznych Ziko Optyk? Przez cały luty na Klientów czeka  promocja „Kompletna para okularów tylko za 85 zł”. Oferowane w promocji produkty są najwyższej jakości, w modnym designie, a ta wyjątkowo atrakcyjna oferta obejmuje naprawdę imponujący zestaw – oprawkę, parę soczewek cieńszych o 25% oraz dwie powłoki uszlachetniające UV i antyrefleks. Wszystko dla większego komfortu użytkowania. Zapraszamy Klientów do salonów stacjonarnych w Krakowie i Katowicach. Nasi optometryści pomogą dobrać szkła i oprawy, a także udzielą pełnej informacji, jak dbać o zdrowie i higienę oczu – mówi Katarzyna Rabiasz, Kierownik Salonu Optycznego, Ziko Optyk przy ul. Grażyny 4 w Krakowie.

 

W lutym w Ziko Optyk warto robić również rodzinne zakupy. Rabat z kartą Dużej Rodziny został powiększony aż do -30%. Co więcej, jeszcze do 15 lutego, trwa Wielka Noworoczna Wyprzedaż. Można kupić najwyższej jakości oprawy z rabatem aż do -70%. Marki objęte promocją to m.in.: Jai Kudo, Femestage, Eva Minge, Valentino, Boss, Dictator i wiele innych.

 

Przypominamy, że salony Ziko Optyk zlokalizowane są w Krakowie (ul. Beskidzka 30A, ul. Czerwone Maki 33, ul. Grażyny 4) i Katowicach (ul. 3 Maja 7).

 

Szczegółowe informacje dotyczące ofert promocyjnych można znaleźć w salonach stacjonarnych Ziko Optyk oraz na stronie www.ziko.pl/optyk/

 

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top