Connect with us
antek smykiewicz 1 - W sobotę Antek Smykiewicz odpali lampki na krakowskiej choince

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

W sobotę Antek Smykiewicz odpali lampki na krakowskiej choince

antek smykiewicz 1 300x181 - W sobotę Antek Smykiewicz odpali lampki na krakowskiej choinceJuż w najbliższą sobotę nastąpi uroczyste włączenie świątecznej iluminacji na krakowskim Rynku. Lampki na zaproszenie radia RMF FM włączy Antek Smykiewicz w towarzystwie słuchaczy rozgłośni.

 Uroczyste włączenie lampek na krakowskiej choince nastąpi w sobotę 27 listopada o godz. 17:30. Przełącznik uruchomi w obecności słuchaczy radia RMF FM Antek Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów, jeden z najciekawszych funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia, znany z takich przebojów jak „Pomimo Burz” czy „Limit Szans”.

Po odpaleniu iluminacji świątecznej artysta da też na Rynku bożonarodzeniowy mini-koncert. Wcześniej, bo już po godz. 12 pojawi się w studiu RMF FM z gitarą i zagra akustycznie cover jednego z bożonarodzeniowych przebojów.

Źródło Grupa RMF

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top