Świąteczne atrakcje w Galerii Bronowice

swiateczne atrakcje w galerii bronowice plakat - Świąteczne atrakcje w Galerii Bronowice

swiateczne atrakcje w galerii bronowice plakat 200x300 - Świąteczne atrakcje w Galerii BronowiceŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niedługo w Galerii Bronowice pojawią się świąteczne dekoracje, a  już 4 grudnia, w godz. 14.00-18.00, na klientów centrum handlowego czekać będzie moc przedświątecznych atrakcji, m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem, dekorowanie pierników, zimowe tańce, a także konkursy z nagrodami. O nadchodzących Świętach przypominają także specjalnie przygotowane na tę okazję stoiska na poziomie 0, gdzie można nabyć m.in. ciepłe skarpety w bożonarodzeniowym stylu, bombki choinkowe, kreatywne prezenty marki BohoBox oraz góralskie sery i naturalne ozdoby wykonane z suszu owocowego. Niebawem na terenie obiektu sprzedawane będą także choinki.

Już 4 grudnia, w sobotę, na terenie Galerii Bronowice pojawi się Fabryka Elfów. Najmłodsi będą tu dekorować pierniczki i breloki, pisać listy do Świętego Mikołaja, a także ozdabiać tekturowe renifery i choinki.  Nie zabraknie stanowiska ze świątecznym malowaniem buziek, zimowych tańców z animatorami, a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto, tego dnia, w ramach eventu, w centrum handlowym będzie można spotkać długo wyczekiwanego gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawita tu Święty Mikołaj! Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie. 

To nie koniec grudniowych atrakcji, jakie Galeria Bronowice przygotowała z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 18 grudnia, w godz. 14.00-18.00, odbędzie się tu niecodzienne wydarzenie „Magia Świąt”. Tego dnia na najmłodszych klientów czekać będą warsztaty robienia lizaków, stoisko z zimowymi tatuażami, zajęcia z tworzenia ekologicznej soli musującej do kąpieli, a także przygotowywanie skrzatów ze skarpet. Oczywiście w tym dniu również nie zabraknie spotkania ze Świętym Mikołajem.                        

Cieszymy się, że Święty Mikołaj odwiedzi nasze centrum handlowe dwukrotnie. Spotkanie z nim z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów, którzy często czekają na nie przez cały rok. Warto więc w dniach 4 i 18 grudnia odwiedzić nasze centrum handlowe i choć przez chwilę poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.    

Świąteczne atrakcje zaplanowano w dniach 4 grudnia i 18 grudnia, w godz. 14.00-18.00, na poziomie +1.

Gorący przedświąteczny okres to nie tylko wyjątkowe wydarzenia dla najmłodszych, ale też czasowe stoiska. Pojawią się one na terenie centrum handlowego już 26 listopada. Nabyć tu będzie można kolorowe skarpety marki Mozz, ręcznie zdobione bombki choinkowe z kolekcji DAGMARA My Christmas!, zestawy prezentowe przygotowane przez markę BohoBox, a także góralskie sery wyrabiane na Podhalu i świąteczne ozdoby z suszu owocowego. Wyprodukowane przez Cuda wianki Design. Niebawem w Galerii Bronowice będą sprzedawane także choinki.

Galeria Bronowice

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!