Connect with us
zus krakow - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - dyżur ZUS

Biznes

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – dyżur ZUS

W piątek (17 listopada) ekspert doradzi na jaką pomoc z ZUS może liczyć przedsiębiorca, który ma trudności z płynnością finansową. Dyżur organizuje krakowski oddział ZUS.

Podczas dyżuru przedsiębiorcy będą można dowiedzieć się w jakich okolicznościach mogą ubiegać się o odroczenie terminu płatności składek, układ ratalny, czy o umorzenie należności z tytułu składek.

Dyżur będzie się w godzinach 10.00 – 12.00 pod numer telefonu 12 42 46 269. Ważne! Numer jest aktywny tylko w godzinach dyżuru.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi. Co roku eksperci ZUS angażują się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, która jest niezbędna przy prowadzeniu własnego biznesu.

Anna Szaniawska
regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top