Rozważania na trzeci tydzień Adwentu – film

by admin
0 comment

– W czasie naszych rozważań zatrzymujemy się nad pouczeniem, które usłyszała św. Siostra Faustyna Kowalska od Matki Bożej 29 listopada 1936sanktuarium krakow 300x207 - Rozważania na trzeci tydzień Adwentu - film roku. Pouczenie dotyczyło tego jak dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. W pierwszym naszym rozważaniu postawiliśmy sobie zadanie pracy nad sobą w dziedzinie cichości i pokory. Drugie nasze spotkanie to adorowanie Pana Jezusa i dokładniejsze wypełnianie swoich obowiązków – przypomina ks. dr Zbigniew Bielas.

W rozważaniu na trzeci tydzień Kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach zatrzymuje się nad kolejną radą zapisaną w „Dzienniczku” Apostołki Bożego Miłosierdzia: „Ustawicznie przebywaj z Nim we własnym sercu, On ci będzie mocą”.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia https://www.milosierdzie.pl

mp

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej