polsat 300x198 - Rodzina Bojdów z Krakowa dołącza do kulinarnego show PolsatuJuż w środę, 15 września o 20:05 trzeci odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, nowego kulinarnego show Telewizji Polsat. W programie drużyny z całego kraju stają do walki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce i nagrodę główną 100 tysięcy złotych. W najbliższym odcinku do smacznej rywalizacji dołączy rodzina Bojdów z Krakowa!

 Przed widzami Polsatu kilka emocjonujących tygodni z ogromną dawką kulinarnych inspiracji! W każdym odcinku „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”  na uczestników czekać będą dwa kulinarne zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Gotujące rodziny będą musiały wykazać się kreatywnością, smakiem i co najważniejsze trafić w gust wyjątkowego jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz.

W pierwszym odcinku do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce stanęło 6 drużyn. Jedna z nich – kuzynki z Lubczy po dwóch wymagających konkurencjach decyzją jurorów musiały opuścić program. Piotr Gąsowski zapowiedział jednak, że w naturze nic nie ginie i każda luka musi zostać wypełniona, dlatego w drugim odcinku do programu dołączyła drużyna prosto z Białegostoku – rodzina Kryścio! Po serii wyzwań drużynie udało się pozostać w programie. Niestety swoją kuchnię musieli opuścić „różowi”, czyli Iza, Rysiek i Antek Bazarnikowie. Jednak jak zdążyliśmy się nauczyć, w przyrodzie nic nie ginie… W trzecim odcinku do rywalizacji dołączy trzech kolejnych uczestników.

Będzie to rodzina Bojdów z Krakowa! Czyli Nina ze swoim mężem Grzegorzem oraz bratem Jakubem. To uśmiechnięci, młodzi ludzie, którzy uwielbiają życie w drodze. Nina z mężem wraz dwójką swoich dzieci podróżują vanem po Europie i gotują na otwartym ogniu – opisują to w swoich kanałach social media jako “Jedzenie w terenie”. Dla nich kuchnia i ogień to miejsca, gdzie zawsze gromadzą się ludzie i chcieli to połączyć. Lubią biwakować. Przygotowywanie ogniska, gotowanie i jedzenie tego co własnoręcznie się przygotowało jest dla nich najprzyjemniejsze. Od 3 lat cała rodzina nie je mięsa.

Ich popisowe dania to pakora z kalafiora, zupa tom yum i czekoladowa tarta z aquafaby.

Jak rodzina Bojdów poradzi sobie z kulinarnymi zadaniami i presją czasu? Na widzów czeka świetna zabawa i ogromna dawka kulinarnych inspiracji! W najbliższym odcinku nie zabraknie emocji, nieporozumień, wzruszeń i tego co w Family Food Fight najważniejsze, czyli wsparcia najbliższych. Najlepiej gotująca rodzina w Polsce może być tylko jedna! Czy będzie nią rodzina z Krakowa? Tego dowiemy się już w środę.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w każdą środę o godz. 20:05!

Źródło: informacja prasowa