„Robimy TO dla jaj” – Mosznowładcy ponownie w Galerii Bronowice

18 listopada do Krakowa przyjadą Mosznowładcy i ponownie otworzą swój gabinet w Galerii Bronowice. W ramach ogólnopolskiej kampanii mężczyźni będą mogli bezpłatnie skontrolować stan zdrowia intymnego. Badania są całkowicie bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania ani rezerwacji.

mosznowladcy ponownie w galerii bronowice 1 212x300 - „Robimy TO dla jaj” - Mosznowładcy ponownie w Galerii BronowiceJak przekonują organizatorzy akcji Mosznowładcy, odpowiednio wcześnie wykryty rak jądra jest możliwy do wyleczenia niemal w 100 proc. przypadków. Wyroku nie oznacza też zdiagnozowany we właściwym czasie nowotwór gruczołu krokowego. Dlatego tak ważne jest, aby mężczyźni badali się regularnie.

Podwójny gabinet Mosznowładców w Galerii Bronowice

Już w najbliższą sobotę, 18 listopada, w Galerii Bronowice panowie między 18 a 40 rokiem życia będą mogli poddać się bezbolesnemu badaniu USG jąder, a mężczyźni po czterdziestce zweryfikować poziom PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty. Specjalny, podwójny gabinet Mosznowładców otwarty będzie w godz. 10:00 – 20:00 na poziomie 0 centrum handlowego. Badania są całkowicie bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania, a czas trwania każdego z nich to zaledwie kilka minut.

W ramach kampanii Mosznowładcy, organizowanej przez Fundację Kapitan Światełko, co roku pod kątem nowotworów jąder i prostaty badanych jest tysiące mężczyzn. Jubileuszowej, 10. edycji akcji, towarzyszy hasło „Robimy TO dla jaj”. Tegoroczna kampania ruszyła we wrześniu i potrwa do grudnia. Gospodarzem akcji w Krakowie tradycyjnie już została Galeria Bronowice.

Źródło: materiał prasowy

Patronat medialny

Prezentacja 81. Tour de Pologne już 17 lipca w TVP Sport!

Tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne....

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie