Connect with us
mosznowladcy ponownie w galerii bronowice 2 - „Robimy TO dla jaj” - Mosznowładcy ponownie w Galerii Bronowice

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

„Robimy TO dla jaj” – Mosznowładcy ponownie w Galerii Bronowice

18 listopada do Krakowa przyjadą Mosznowładcy i ponownie otworzą swój gabinet w Galerii Bronowice. W ramach ogólnopolskiej kampanii mężczyźni będą mogli bezpłatnie skontrolować stan zdrowia intymnego. Badania są całkowicie bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania ani rezerwacji.

mosznowladcy ponownie w galerii bronowice 1 212x300 - „Robimy TO dla jaj” - Mosznowładcy ponownie w Galerii BronowiceJak przekonują organizatorzy akcji Mosznowładcy, odpowiednio wcześnie wykryty rak jądra jest możliwy do wyleczenia niemal w 100 proc. przypadków. Wyroku nie oznacza też zdiagnozowany we właściwym czasie nowotwór gruczołu krokowego. Dlatego tak ważne jest, aby mężczyźni badali się regularnie.

Podwójny gabinet Mosznowładców w Galerii Bronowice

Już w najbliższą sobotę, 18 listopada, w Galerii Bronowice panowie między 18 a 40 rokiem życia będą mogli poddać się bezbolesnemu badaniu USG jąder, a mężczyźni po czterdziestce zweryfikować poziom PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty. Specjalny, podwójny gabinet Mosznowładców otwarty będzie w godz. 10:00 – 20:00 na poziomie 0 centrum handlowego. Badania są całkowicie bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania, a czas trwania każdego z nich to zaledwie kilka minut.

W ramach kampanii Mosznowładcy, organizowanej przez Fundację Kapitan Światełko, co roku pod kątem nowotworów jąder i prostaty badanych jest tysiące mężczyzn. Jubileuszowej, 10. edycji akcji, towarzyszy hasło „Robimy TO dla jaj”. Tegoroczna kampania ruszyła we wrześniu i potrwa do grudnia. Gospodarzem akcji w Krakowie tradycyjnie już została Galeria Bronowice.

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top