Relacja z Beauty Days w Ziko Dermo.

beauty days krakow small 800x500 - Relacja z Beauty Days w Ziko Dermo.

beauty days krakow small 150x150 - Relacja z Beauty Days w Ziko Dermo.

Co czwartek w wybranych drogeriach Ziko Dermo odbywają się Beauty Days, czyli spotkania Klientek z Kosmetologami, Specjalistkami ds. Dermokosmetyków. Akcja została zapoczątkowana w lutym i gościła już w Warszawie (ul. Nowy Świat 45) i Krakowie (ul. Królewska 47). Ekspertki Ziko Dermo bezpłatnie przeprowadzały badania skóry, poddawały analizie kosmetyki, których używały Klientki i opracowywały indywidualne plany pielęgnacji tzw. Beauty Plany.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania. – mówi Magdalena Wieliczko, Kosmetolog, Specjalista ds. Dermokosmetyków w Ziko Dermo.

Wśród przybyłych, przeważały kobiety, dla których pielęgnacja jest bardzo istotna, jednak potrzebowały wsparcia i pomocy w doborze odpowiednich preparatów. Klientki z zaangażowaniem przedstawiały swoje rytuały pielęgnacyjne i z chęcią dzieliły się wszelkimi wątpliwościami związanymi z używanymi do tej pory produktami, zadawały pytania odnośnie problemów z cerą czy włosami.

Niektóre z Pań zabrały ze sobą kosmetyki, których używają aktualnie, aby porozmawiać o ich składach i jakości. Jako kosmetolog prowadzący, mogę powiedzieć, że przeważającą część stanowiły klientki ze skórą, która wymaga wielokierunkowej pielęgnacji. Skarżyły się zarówno na skórę przesuszoną, jak i z  miejscowym nadmiarem sebum. Większość zmagała się również z plamami depigmentacyjnymi i rozszerzonymi naczyńkami. Pojawiało się sporo pytań dotyczących efektywnej pielęgnacji. Cieszę się, że jako ekspert mogę brać udział w takim przedsięwzięciu, bo wiem, że świadomość i systematyczność  w pielęgnacji, mogą przybliżyć nas do ideału zdrowej i pięknej skóry. – dodaje Magdalena Wieliczko.

Dlaczego warto wziąć udział w dniach piękna w Ziko Dermo? Podczas Beauty Days kosmetolodzy kładą nacisk na indywidulane i holistyczne podejście do pielęgnacji u każdej Klientki. Spotkania są formą konsultacji, powiązanej z wnikliwym wywiadem przeprowadzanym przez eksperta, podczas której odbywa się badanie skóry i włosów. Finalnie Klientka otrzymuje  propozycję Beauty Planu, czyli planu pielęgnacji dostosowanego do indywidualnych potrzeb, preferencji, a także możliwości czasowych i finansowych. Trzeba dodać, że osoby uczestniczące w Beuaty Days mają możliwość przetestowania produktów, zapoznania się z nowościami oraz skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej.

Podczas Ziko Dermo Beauty Days można skorzystać z atrakcyjnych rabatów na takie marki jak: Avene, Bioderma, D’Alchemy, Lierac, Nuxe, Pharmaceris, SVR i wiele innych. Dodatkowo Klientki otrzymują próbki najlepszych preparatów dermokosmetycznych i mogą je przetestować. Czas trwania konsultacji i badania to 40 minut​. Ilość miejsc ograniczona.

 

Osoby chcące skorzystać z dermokonsultacji Ziko Dermo zaprasza do zapisów bezpośrednio w wybranej drogerii Ziko Dermo lub przez Infolinię, pod nr tel. 12 395 11 44.

 

Najbliższe terminy Beauty Days to:

24.02 – Warszawa, ul. Belgradzka 22

3.03 – Kraków, Długa 88

10.03 – Warszawa, ul. Grochowska 248

17.03 – Kraków, ul. Grażyny 4

 

Więcej informacji na https://www.zikodermo.pl/beauty-days.html

By Ziko Dermo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!