ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

ziko dermo dla ukrainy - ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

ziko dermo dla ukrainy 150x150 - ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

Ziko Dermo przekazuje 34 000 zł na rzecz budowy szpitala polowego w Ukrainie w ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia i Polską Misję Medyczną.

W obliczu kryzysu humanitarnego w Ukrainie i potrzeby czynnego włączenia się w działania pomocowe drogerie Ziko Dermo nie pozostały obojętne. W dniach 04-08.03.2022 zorganizowana została akcja charytatywna, w ramach której 2 zł od każdego sprzedanego produktu we wszystkich 53 drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo oraz w drogerii internetowej zikodermo.pl zostało przekazanych na rzecz akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia i Polską Misję Medyczną mającej na celu budowę szpitala polowego w Ukrainie

Wszyscy Klienci kupujący w tych dniach dermokosmetyki w drogeriach Ziko Dermo dołożyli swoją cegiełkę do budowy szpitala. Podczas kilkudniowej akcji, w której nie zabrakło atrakcyjnych ofert i promocji, sprzedanych zostało łącznie aż 17 000 produktów. Zgodnie z założeniami liczba sprzedanych produktów została przemnożona przez 2 zł i kwota 34 000 zł ufundowana przez Ziko Dermo  pomoże w organizacji szpitala polowego w Ukrainie – zakupie namiotów, mebli polowych, jak również wyposażeniu w podstawowy sprzęt, leki i wyroby medyczne.

W imieniu drogerii Ziko Dermo, Fundacji Ziko dla Zdrowia oraz Polskiej Misji Medycznej serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i chcemy zachęcić inne firmy oraz osoby prywatne do wsparcia finansowego tego odważnego celu. Zbiórka nadal trwa. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Ziko dla Zdrowia: BNP Paribas Bank Polska SA: 52 1750 1048 0000 0000 3369 2487, wpisując w tytule przelewu hasło: DAROWIZNA SZPITAL POLOWY.

Niech nasze serca pozostaną otwarte. Pomagajmy tam, gdzie pomoc ta jest najbardziej potrzebna.