ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

ziko dermo dla ukrainy 800x500 - ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

ziko dermo dla ukrainy 150x150 - ZIKO DERMO PRZEKAZUJE 34 000 ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE. PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEJ AKCJI W DROGERIACH ZIKO DERMO.

Ziko Dermo przekazuje 34 000 zł na rzecz budowy szpitala polowego w Ukrainie w ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia i Polską Misję Medyczną.

W obliczu kryzysu humanitarnego w Ukrainie i potrzeby czynnego włączenia się w działania pomocowe drogerie Ziko Dermo nie pozostały obojętne. W dniach 04-08.03.2022 zorganizowana została akcja charytatywna, w ramach której 2 zł od każdego sprzedanego produktu we wszystkich 53 drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo oraz w drogerii internetowej zikodermo.pl zostało przekazanych na rzecz akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia i Polską Misję Medyczną mającej na celu budowę szpitala polowego w Ukrainie

Wszyscy Klienci kupujący w tych dniach dermokosmetyki w drogeriach Ziko Dermo dołożyli swoją cegiełkę do budowy szpitala. Podczas kilkudniowej akcji, w której nie zabrakło atrakcyjnych ofert i promocji, sprzedanych zostało łącznie aż 17 000 produktów. Zgodnie z założeniami liczba sprzedanych produktów została przemnożona przez 2 zł i kwota 34 000 zł ufundowana przez Ziko Dermo  pomoże w organizacji szpitala polowego w Ukrainie – zakupie namiotów, mebli polowych, jak również wyposażeniu w podstawowy sprzęt, leki i wyroby medyczne.

W imieniu drogerii Ziko Dermo, Fundacji Ziko dla Zdrowia oraz Polskiej Misji Medycznej serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i chcemy zachęcić inne firmy oraz osoby prywatne do wsparcia finansowego tego odważnego celu. Zbiórka nadal trwa. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Ziko dla Zdrowia: BNP Paribas Bank Polska SA: 52 1750 1048 0000 0000 3369 2487, wpisując w tytule przelewu hasło: DAROWIZNA SZPITAL POLOWY.

Niech nasze serca pozostaną otwarte. Pomagajmy tam, gdzie pomoc ta jest najbardziej potrzebna.

By Ziko Dermo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!