Pustynne opowieści z kraju Nabatejczyków. Slajdowisko

Pustynne opowieści z kraju Nabatejczyków. Slajdowisko

slajdowisko pustynne krakow 212x300 - Pustynne opowieści z kraju Nabatejczyków. SlajdowiskoOśrodek Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na slajdowisko Marii Olejko i Michała Rdzanka  pt. „Pustynne opowieści z kraju Nabatejczyków” w ramach cyklu „Nowa Huta na końcu świata”. Wstęp wolny.

18 lutego 2019 r., godz. 19.00 – Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Coraz mnie jest wokół nas miejsc, które na pierwszy rzut oka robią „nieziemskie wrażenie”. Jest kraj na Bliskim Wschodzie, gdzie znajdziemy czerwoną pustynię niczym z Marsa, usłane solą plaże, najstarszą mapę świata czy zaginione miasto, które do dzisiaj rozpala wyobraźnię. Kosmiczne krajobrazy, zachwycająca natura, niesamowite dziedzictwo dawnych kultur z Petrą na czele, a przede wszystkim życzliwi i otwarci ludzie spotykani na każdym kroku. Zapraszamy na slajdowisko z podróży po Jordanii.

Nowa Huta na końcu świata

Cykl slajdowisk poświęcony przygodom podróżniczym. Spotkania z osobami, które opowiadają o ciekawych odwiedzonych przez siebie miejscach i dzielą się spostrzeżeniami, zdjęciami, anegdotami. Dzięki tym opowieściom przenosimy się na chwilę wirtualnie i emocjonalnie w polskie i zagraniczne krajobrazy, których z różnych przyczyn nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Poznajemy przygody uczestników spotkań, czerpiemy z ich doświadczenia, pobudzamy naszą wyobraźnię i inspirujemy się nawzajem. Unikalne opowieści, subiektywne doznania, prywatne refleksje tworzą ciekawy klimat do rozmowy i pozwalają na chwilę oderwać się od codzienności.

Szczegółowe informacje:

Dział Animacji i Promocji Kultury, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65, w. 18, animacja[at]okn.edu.pl

www.okn.edu.pl

www.facebook.com/oknorwid

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *