DKF “Kropka” dla dzieci: Mirai

DKF “Kropka” dla dzieci: Mirai

dkf dzieci 2.2019 212x300 - DKF "Kropka" dla dzieci: MiraiKino Studyjne Sfinks OKN, os. Górali 5 (sala Mały Metraż) zaprasza
24 lutego 2019 r., godz. 13.00
na

Pokaz filmu „Mirai” w reżyserii Mamoru Hosoda. Po seansie odbędzie się dyskusja, podczas której każdy maluch będzie mógł zostać krytykiem filmowym. Wstęp wolny.

„Mirai” (100 minut) reż. Mamoru Hosoda

Anime, Japonia 2019

5-letni Kun nie radzi sobie z zazdrością po pojawieniu się w domu młodszej siostry. Wbrew oczekiwaniom rodziców nie darzy małej Mirai miłością i nie kryje swojej frustracji. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Daje to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Czy te spotkania pozwolą Kunowi nauczyć się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych?

DKF “Kropka” działa przy Kinie Studyjnym Sfinks od 1967 roku. Nasze propozycje skierowane są do wszystkich miłośników dobrego kina. Organizujemy repliki festiwali, spotkania z twórcami, a także przeglądy filmów fabularnych, animacji i dokumentów. W naszej ofercie znajdują się również pokazy etiud studenckich, filmy starych mistrzów i kino niezależne.

Szczegółowe informacje:

Kino Studyjne Sfinks Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, Górali 5, 31-959 Kraków, tel. 12 644 27 65 w. 32, sfinks[at]okn.edu.pl

www.kinosfinks.pl

www.facebook.com/StudyjneKinoSFINKS

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *