Podsumowanie spotkania Mężczyzn Świętego Józefa w Kamieniołomie

071 14 - Podsumowanie spotkania Mężczyzn Świętego Józefa w Kamieniołomie

W środę 20 kwietnia 2022 roku w Sanktuarium Świętego Józefa w Krakowie w Kamieniołomie kolejny raz spotkali się mężczyźni, aby wziąć udział we mszy świętej i uwielbieniu. Po wspólnej modlitwie wysłuchali konferencji Jacka Ręki „Fabryka Dobra. Jak współpracować z Bogiem w pełnieniu dobra”.

Jacek Ręka jest mężem i ojcem. Przed laty był liderem wspólnoty Nowe Życie w krakowskiej Beczce. Współpracował z ks. Franciszkiem Blachnickim. Obecnie jest przedsiębiorcą, starszym Małopolskiego Cechu Zdunów.
Konferencja Jacka Ręki jest opowieścią o wspólnocie. Jak sprawić, żeby wspólnota była Fabryką Dobra?
Rzemieślnikiem, który przed wiekami stworzył Fabrykę Dobra jest Bóg. Zatrudnia w niej ludzi, którzy chcą tam pracować. Bez przymusu, w pełnej wolności. Miejsc pracy wystarczy dla wszystkich. Czy chcesz pracować w Fabryce Dobra? Czy chcesz pracować dla Jezusa?
Jacek Ręka, na podstawie świadectwa swojego życia, daje kilka rad, jak być żywą wspólnotą; wspólnotą, która przyciąga innych; wspólnotą, która daje świadectwo wiary.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!