Międzynarodowe spotkanie modlitewne Charis, + podsumowanie spotkania Męska osobowość

Jesteśmy już po spotkaniu “Męska Osobowość”.

Na naszej stronie pojawiły się nagrania, zdjęcia i podsumowanie spotkania.
http://mezczyzni.net/main/spotkania/spotkania-20192020/spotkanie-20052020

Równocześnie wspólnie z zaprzyjaźnionymi środowiskami planujemy transmisję międzynarodowego spotkania modlitewnego organizowanego przez CHARIS – katolicką służbę odnowy charyzmatycznej.


Międzynarodowa Służba Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej CHARIS zaprasza do wspólnej modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego 30 maja 2020 r.

Podczas Pięćdziesiątnicy 2019 papież Franciszek uruchomił nową wyjątkową służbę Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej: CHARIS. Dzisiaj, rok później, jesteśmy w okresie bezprecedensowego globalnego kryzysu z powodu wirusa, który ograniczył znaczną część światowej populacji do swoich domów, który zniszczył gospodarkę wielu krajów, zamknął kościoły, miał okropne konsekwencje dla biednych i najbardziej pozbawionych środków do życia, które uniemożliwiają nam fizyczne spotkanie w celu wspólnej modlitwy.

Ale ten wirus nie przeszkadza nam w modlitwie! Przeciwnie, powstało wiele inicjatyw modlitewnych, w tym modlitw ekumenicznych, na całym świecie.

Z okazji Pięćdziesiątnicy 2020 CHARIS proponuje kontynuowanie tego ruchu modlitwy, aby prosić Pana o nową Pięćdziesiątnicę, nowe wylanie Ducha Świętego na Kościół i świat, za który modli się nasz Papież.

W tym celu CHARIS zaprasza do wspólnej modlitwy wszystkich chrześcijan bez względu na pochodzenie, język, denominację i strefę czasową.

Transmisja wydarzenia rozpocznie się 30 maja o godzinie 22.00 (czasu polskiego).

za Źródło: ne.diecezja.pl

 
By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!