Connect with us
fot. P. Psuj

Kultura

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Magiczne Święto Jesieni i Kreatywności!

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta serdecznie zaprasza wszystkich miłośników jesiennych atrakcji oraz rodzinne grono do udziału w 11. edycji niezwykłego wydarzenia: Festiwal Zaklęte w Dyni. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by wspólnie cieszyć się magią dyni i uroczyście powitać nadchodzącą jesień.

festiwal zaklete w dyni 300x157 - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Magiczne Święto Jesieni i Kreatywności!Tegoroczny Festiwal odbędzie się 10 września w malowniczym otoczeniu Parku Ratuszowego w godzinach 15:00–18:00. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który z pewnością zadowoli wszystkich uczestników, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

W programie Festiwalu znajdują się:

  • Różnorodne strefy tematyczne: Od strefy gastronomicznej z wyjątkowymi potrawami przygotowanymi z dyni, poprzez strefę warsztatową, w której można wyrazić swoją kreatywność, po strefę ruchu, gdzie miłośnicy aktywności fizycznej znajdą coś dla siebie.
  • Strefa Pana Dyni dla najmłodszych: Dzieci z pewnością polubią tę strefę, w której spotkają się z bohaterem książeczki dla dzieci – Panem Dynią. Wielka dawka zabawy i uśmiechu gwarantowana!
  • Konkursy i zabawy sportowe: Chętni do rywalizacji będą mogli sprawdzić się w dyniowym slalomie czy konkursem rzutów do celu. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i świetna zabawa dla wszystkich.
  • Przetwory, rękodzieło i ozdoby: W trakcie Festiwalu będzie można zaopatrzyć się w dyniowe przetwory, unikalne rękodzieło oraz roślinne ozdoby – wszystko, co przyda się do stworzenia jesiennego klimatu w domu.

Wejście na Festiwal Zaklęte w Dyni jest całkowicie darmowe. To idealna okazja, by spędzić czas w radosnej atmosferze, odkryć smaki dyniowych potraw, rozwijać swoje talenty podczas warsztatów i po prostu świetnie się bawić.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to instytucja kultury aktywnie angażująca się w organizację wyjątkowych wydarzeń dla społeczności lokalnej. Festiwal Zaklęte w Dyni to jedno z wielu przedsięwzięć mających na celu wzbogacenie życia kulturalnego Nowej Huty.

Partnerami wydarzenia są: MPO Kraków, Wodociągi Miasta Krakowa SA oraz MPEC SA.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie internetowej organizatora: https://krakownh.pl/wydarzenia/xi-festiwal-zaklete-w-dyni

Źródło: materiał prasowy. Fot. P. Psuj

 

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top