#OdkryjKrakow Apteka pod Orłem ponownie otwarta od 26 maja 2020!

by admin
0 comment

Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!

Od 26 maja ponownie zapraszamy do Apteki pod Orłem do zwiedzania wystawy Apteka Tadeusza Pankiewicza w getcie krakowskim. Poznaj losy mieszkających tam Żydów, ukazane przez pryzmat wspomnień właściciela i pracowników apteki. Poczuj atmosferę miejsca spotkań i schronienia dla mieszkańców getta.
Historię Krakowa z okresu II wojny światowej i reżimu komunistycznego uzupełniają ekspozycje w oddziałach Fabryka Schindlera oraz Ulica Pomorska, które otworzymy 4 czerwca.

Pamiętaj o maseczkach na twarzy, zachowaj dystans od innych zwiedzających i koniecznie zapoznaj się z nowym regulaminem zwiedzania: https://bit.ly/AptekaPodOrlem

Odkryj Kraków na nowo!

Bądźcie z nami na bieżąco! Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie będziemy informować o otwarciach kolejnych oddziałów i o innych akcjach w Muzeum Krakowa.

Muzealna akcja Odkryj Krakówwpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Do zobaczenia

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej