Connect with us
gniotydwa - Nowy tomik poezji "Gnioty dwa" Emila Kowalskiego

Kultura

Nowy tomik poezji “Gnioty dwa” Emila Kowalskiego

gniotydwa 150x150 - Nowy tomik poezji "Gnioty dwa" Emila Kowalskiego

W tym miesiącu, a dokładniej 5 marca 2022 roku, pojawiła się nowa pozycja dla miłośników poezji współczesnej. Autorem tomiku jest Emil Kowalski – poeta pisarz, debiutujący w 2017 roku.

W swoim najnowszym tomiku pt. “Gnioty dwa”, Autor przedstawia swoje wiersze, których głównym tematem jest miłość, zagubienie. Wiersze pisane są w różnym stylu. Znajdziemy tutaj zarówno klasyczną poezję rymowaną (choć tej jest mniejszość jak i wiersze białe oraz inne ciekawe wykonania swoich utworów.

Poezja tomiku “Gnioty dwa”, to trzecia, która pojawiła się pozycja na rynku autorstwa Emila Kowalskiego. Wiersze kierowane są do dorosłej części czytelników. Zapewne głównymi odbiorcami będą kobiety. To nie ostatnia pozycja autora. W planach jest kolejny tomik poezji i zbiór opowiadań, które to powstają. Tomik można nabyć w księgarniach w internecie zarówno w wersji papierowej jak i w formie elektronicznej pod postacią E-booka.

Kilka słów o autorze:

Emil Kowalski 23 lata. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Swoją przygodę z pisaniem zaczął już w szkole podstawowej. Jednak dopiero teraz, a konkretniej w 2017 roku, postanowił wydać swoją twórczość w postaci książkowej. W jego dorobku są trzy tomiki poezji “Gnioty“, “Gnioty dwa” i “Emocje“.

Jednak w toku zainteresowań autora jest też proza. I tak w 2017 roku wydał “Niepełnosprawność na życzenie” – książka o alkoholiźmie.

Pochodzący z woj. śląskiego, Emil Kowalski pisze dalej. Już wkrótce zamierza opublikować kolejne dzieła.

Fragment tomiku do przeczytania online: Gnioty dwa

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top