Connect with us
dzien matki 2023 mozaika1080x1080 - Krakowska Mozaika osłodzi zakupy mamom

Biznes

Krakowska Mozaika osłodzi zakupy mamom

26 maja wszystkie matki, które odwiedzą krakowską galerię MOZAIKA, otrzymają słodki poczęstunek.  

Dzień Matki to okazja do uhonorowania najważniejszych kobiet w życiu każdego z nas. To one otaczają nas miłością, opieką i wsparciem, wkładają nieustający wysiłek, poświęcenie i oddanie w nasze wychowanie, przyczyniają się do naszego rozwoju i szczęścia. Dlatego warto uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób, podziękować za wszystko, czego dla nas dokonały i okazać im miłość, jaką nas obdarzają.

W najbliższy piątek w galerii handlowej Mozaika w Krakowie każda mama poczuje się wyjątkowo. Z okazji Dnia Matki, w godzinach 11.00-19.00 hostessy będą częstować pysznymi czekoladkami. To drobny, ale słodki gest, który ma na celu wyrazić naszą wdzięczność.

To tylko jeden z powodów, aby odwiedzić Galerię Mozaika. W tym kompaktowym, łatwo dostępnym centrum handlowym z dużym, wygodnym parkingiem (pierwsze 3 godziny gratis) każda mama może załatwić wszystkie codzienne sprawunki i skorzystać z praktycznych usług (od pralni, przez bank, aż po zakład optyczny), oszczędzając przy tym czas, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w komfortowej i kameralnej atmosferze. Wizyta w ulubionym butiku – proszę bardzo! Chwila dla urody – nawet więcej niż jedna! Filiżanka aromatycznej, świeżo palonej kawy – już czeka! Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wybrać się do krakowskiej Mozaiki całą rodziną – przypomnijmy, że galeria w 2022 r. została wyróżniona certyfikatem Centrum Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi, przyznawanym przez władze Krakowa miejscom, które wzbogacają swoją ofertę skierowaną do rodzin, tworzą udogodnienia dla dzieci i dbają o ich bezpieczeństwo. A Dzień Dziecka przecież lada moment!

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

kwiecień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top