Konkurs Wspomnienia Absolwenta

wspomnienia absolwenta baner - Konkurs Wspomnienia Absolwenta

wspomnienia absolwenta baner 300x150 - Konkurs Wspomnienia AbsolwentaPonoć wśród sierpniowych promieni słońca, wspomnienia odżywają najwyraźniej – szczególnie te związane z minionymi już latami edukacji. Pamiętasz swoją radość, gdy bramy Twojej szkoły zatrzasnęły się za Tobą po raz ostatni, zachęcając do oddania się wakacyjnym uciechom? A może przeżywałeś smutek z powodu rozłąki z najbliższymi przyjaciółmi? Czułeś radość czy żal? Przepełnioną ambicją nową nadzieję, czy strach i niepewność, związane z nadchodzącą ścieżką życia? Czym różni się dzisiejsza młodzież od ówczesnej?

Na wszystkie te pytania będziesz mógł wkrótce odpowiedzieć, w ramach konkursu organizowanego przez serwis GoWork.pl – jeden z największych w Polsce internetowych portali o tematyce pracy i sytuacji rynkowej, agregatorów ofert pracy, oraz opinii o pracodawcach i standardach zatrudnienia w ich przedsiębiorstwach. Konkurs jest skierowany do osób powyżej 50. roku życia, mieszkających na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy, że prześlesz nam jedno do trzech zdjęć, obrazujących chwilę Twojego rozstania ze szkołą i opiszesz nam jakąś ciekawą historię z tym faktem związaną. Jakie emocje Ci wówczas towarzyszyły? Jakie nadzieje pielęgnowałeś? Jakie obawy starałeś się odżegnać?

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs.gowork@gowork.pl do 30.09.2022 r. Autorów trzech najciekawszych aplikacji nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami! Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz TUTAJ.