Connect with us
fot. Bartek Barczyk

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Koncert Solidarni z Ukrainą 2024 w Teatrze Słowackiego

24 lutego o godzinie 20:00 w Teatrze Słowackiego odbędzie się koncert Solidarni z Ukrainą 2024. Wystąpią artyści Teatru, a z nimi na scenie – Julia Kamińska, Tatiana Malkova, Werusha, Paweł Domagała i Jorgos Skolias. Reżyseruje Jakub Roszkowski, a zaangażowana jest także większość pracowników teatru – wszyscy charytatywnie.

Koncert jest wyrazem solidarności świata artystycznego z dzielnym narodem ukraińskim, jest wyrazem wsparcia dla tych, którzy walczą o swoją wolność i godność. Walczą również
w naszym imieniu.

Wydarzenie poprowadzą aktorzy naszego teatru – Natalia Strzelecka, Anna Syrbu oraz Mateusz Janicki. Z aktorami i aktorkami Teatru w Krakowie wspólnie zaśpiewają: Julia Kamińska, Tatiana Malkova, Werusha, Paweł Domagała i Jorgos Skolias. W trakcie wieczoru Fundacja Stand with Ukraine będzie prowadzić zbiórkę dla dzieci z rodzin przyfrontowych. Teatr zaprasza do udziału w koncercie i zachęca do uczestnictwa w zbiórce.

Bilety w cenie 30 złotych – dostępne do zakupu w kasie naszego teatru oraz na stronie internetowej – https://teatrwkrakowie.pl/spektakl/solidarni-z-ukraina-2024.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top