Connect with us
festiwal piwa wina i cydru 02 03.04.2022r. krakow tauron arena - Już 2 i 3 kwietnia Festiwal Piwa, Wina i Cydru w Krakowie!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Już 2 i 3 kwietnia Festiwal Piwa, Wina i Cydru w Krakowie!

festiwal piwa wina i cydru 02 03.04.2022r. krakow tauron arena 300x157 - Już 2 i 3 kwietnia Festiwal Piwa, Wina i Cydru w Krakowie!2 i 3 kwietnia w Krakowie miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? A może wolisz lampkę wina? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie, którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannością, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja, żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków – a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte!

Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni. Nie może Cię tam zabraknąć!

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Festiwal Azjatycki.

Festiwal Piwa, Wina i Cydru – Tauron Arena Karków – Ul. Stanisława Lema 7 – 02-03.04.2022r.

sobota 12:00 – 20:00

niedziela 12:00 – 18:00

Wstęp bezpłatny!

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top