Connect with us
kfk - Jesienne aktywności dla dzieci i młodzieży w Krakowskim Forum Kultury

Kultura

Jesienne aktywności dla dzieci i młodzieży w Krakowskim Forum Kultury

Wraz z nadejściem kolorowej i słonecznej jesieni, KFK przygotowało zestaw kreatywnych zajęć plastycznych, muzycznych i ogólnorozwojowych, które zachęcą najmłodszych i tych nieco starszych do odkrywania swojego potencjału i pasji w przyjaznym i inspirującym środowisku.

W ofercie znalazło się m.in. dobrze już znane Rodzinne muzykowanie – zajęcia muzyczne dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 0-2 lata oraz 2-4 lata, podczas których doświadczają one muzyki na żywo i rozwijają swoją wrażliwość muzyczną. To wspaniały czas wspólnej zabawy dla maluchów i ich opiekunów – teraz w zupełnie nowej odsłonie z poznawaniem instrumentów i ich brzmień. Dla milusińskich w wieku od roku do 5 lat polecamy też Logo-śpiewanki, czyli zajęcia logopedyczne z elementami muzyki i rytmiki. Podczas spotkań najmłodsi będą ćwiczyć swój aparat mowy, udoskonalać słownictwo, a także rozwijać umiejętność słuchania, a to wszystko w towarzystwie muzyki i przeróżnych dźwięków.

W nowym sezonie na młodych artystów w wieku od 3 do 7 lat czeka też Kreatywna plastyka i różnorodne tematy zajęć. We wrześniu stworzą pudełka skarbów i walizki wakacyjnych wspomnień, a o dobrą atmosferę zadbają prowadzące z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. To jednak nie koniec – cykl Rzemiosło dla małego i dużego to rodzinne warsztaty i kolejna kreatywna propozycja, która cieszy się w KFK dużą popularnością. Zapraszamy mamy, ojców, babcie, dziadków, ciocie i wujków, aby wspólnie ze swoimi podopiecznymi wzięli udział w zajęciach łączących pokolenia. W ramach projektu będziemy rzeźbić, malować, tańczyć, budować, żonglować i robić rzeczy, na które na co dzień nie mamy czasu i możliwości.

W jesiennej ofercie Krakowskiego Forum Kultury znalazło się też miejsca dla aktywności dla młodzieży. Po sukcesie cyklu Kulturalny Babiniec przychodzimy do Was z jego kolejną odsłoną. ART AKADEMIA to zajęcia dla nastolatków, podczas których utrzymamy „babińcową” atmosferę. Będą to rozwijające kreatywność zajęcia rękodzielnicze, a także forma relaksu i integracji z grupą rówieśniczą. Na pierwszym spotkaniu stworzymy personalizowane lustra za pomocą farb akrylowych. Inna ciekawą propozycją są też warsztaty piosenki aktorskiej, które startują już 4 października. Zajęcia poprowadzi Dorota Kaczor – tegoroczna zwyciężczyni krakowskiej nagrody Animatorki Roku.

Spędźcie jesienny czas w Krakowskim Forum Kultury!

 

Wszystkie informacje o zajęciach można znaleźć na stronie: www.krakowskieforum.pl oraz www.facebook.com/krakowskieforum

Materiał prasowy.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top