Connect with us
festiwal jesieniary - Festiwal Kawy i Czekolady/Festiwal Jesieniary w Krakowie 11-12.11.2023r. Hala Cracovia

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Festiwal Kawy i Czekolady/Festiwal Jesieniary w Krakowie 11-12.11.2023r. Hala Cracovia

Już w 11-12 listopada w Hali Cracovia odbędzie się impreza, której nie może sobie odpuścić żaden fan kawy, czekolady i wszelakich słodkości. Festiwal Kawy i Czekolady to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy i czekolady, zarówno w opcji mlecznej jak i wegańskiej. Swoimi wyrobami zachwycą Was czekoladnicy z całego kraju. Będą tu ciastka, ciasteczka, lizaki i cukierki a także słodkie napoje alkoholowe.

Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Festiwal Jesieniary- targi zostały stworzone dla osób, które szukają produktów od małych marek i lokalnych rzemieślników, prezentów dla siebie oraz bliskich. W jednym miejscu znajdą się wszystkie artykuły, które pozwolą umilić jesienne dni i wieczory. Przytulne koce, świece zapachowe o oryginalnych aromatach, ciepłe czapki i szaliki, ale też piękna biżuteria, dodatki do domu i herbaty z całego świata.

Do słodkiego zobaczenia!

Festiwal Kawy i Czekolady/ Festiwal Jesieniary w  Krakowie

Hala Cracovia

11-12.11.2023r.

Sobota godz. 12:00-20:00

Niedziela godz. 12:00-18:00

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top