Ferie 2023 z MOCAK-iem

ferie 621x500 - Ferie 2023 z MOCAK-iem

Na tegoroczne ferie zimowe województwa małopolskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych. Jak co roku planujemy otwarte spotkania i warsztaty oraz lekcje muzealne dla grup i wycieczek. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży i całych rodzin.

Przez okres ferii w recepcji będzie dostępna karta Okolicznik do indywidualnej pracy. Materiały można nabyć w cenie biletu do Muzeum. Materiały – do samodzielnego wydrukowania – zamieszczono także na stronie www.mocak.pl w zakładce Edukacja.


W ramach biletu rodzinnego do Muzeum dostępne będą także zeszyty dla dzieci i młodzieży z cyklu Twórcza Kolekcja.

Wydarzenia dla gości indywidualnych

 • Dla ucha malucha. Zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzeciego roku życia
  1.2023, godz. 11 i 12.30

  W sobotę, 28 stycznia, zapraszamy do MOCAK-u na pierwsze warsztaty umuzykalniające z nowego cyklu Dla ucha malucha. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku do trzech lat, wraz z opiekunami. Więcej >>


 • Techniki graficzno-rysunkowe Schulza. Warsztaty dla młodzieży
  2.2023, godz. 12

  W sobotę, 4 lutego, o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty artystyczne połączone ze zwiedzaniem wystawy Bruno Schulz: Sex-Fiction. Więcej >>

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 • Zapamiętane. Warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie Janina Turek. Życie zapisane w 745 zeszytach
  2.2023, godz. 12

  W niedzielę, 5 lutego, o godzinie 12 zapraszamy całe rodziny do wspólnej aktywności w Muzeum. Niezwykła historia krakowianki Janiny Turek stanie się inspiracją do twórczych działań (nie tylko) plastycznych. Więcej >>


 • Spacer odkrywców. Oprowadzanie wokół MOCAK-u dla dzieci i ich opiekunów
  2.2023, godz. 17
  W piątek, 10 lutego, po zachodzie słońca – o godzinie 17 – zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat wraz z opiekunami na odkrywanie Kolekcji sztuki dookoła Muzeum za pomocą map i latarek. Więcej >>

Wydarzenia dla grup zorganizowanych

 • Przygoda ze sztuką współczesną – warsztaty dla grup

Zapraszamy grupy zorganizowane do rezerwacji warsztatów Przygoda ze sztuką współczesną. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z Kolekcją MOCAK-u poprzez wykonanie serii twórczych działań w przestrzeni ekspozycji.

W celu rezerwacji miejsc na zajęcia lub wszelkich pytań prosimy o kontakt pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!