Connect with us
wspomniania z wakacji - Wspomnienia z wakacji - występ IMPRO grupy Wyjdzie w Praniu + Otwarty Dżem

Wspomnienia z wakacji – występ IMPRO grupy Wyjdzie w Praniu + Otwarty Dżem

Lato się skończyło. Dni robią się coraz krótsze, liście spadają z drzew, a jesieniary zacierają ręce i wyjmują kolejne swetry, kaloszki, koszyczki na grzyby i świeczki zapachowe. Świat spowija mgła, mżawka i melancholia.
 
STOP.
 
Lato się skończyło, ale z nami możesz wrócić do wakacyjnych wspomnień. Na podstawie Waszych opowieści o tym, co przeżyliście latem zagramy improwizowany spektakl pełen humoru, emocji, niespodziewanych wydarzeń i barwnych postaci. Czy ten wieczór będzie o słońcu, długich letnich wieczorach, upałach, zimnych lodach, wycieczkach w góry czy smażeniu się na plaży? To zależy od ciebie!
 
Spektakl będzie trwać około godziny. Po nim odbędzie się dżem z krótkimi grami impro, w którym mogą wziąć wszyscy chętni. W trakcie zapraszamy na krótką przerwę.
 
W spektaklu wystąpią:
Aga Samel
Jagoda Orłowska
Magda Improwizuje
Dariusz Amiri
Ola Bobrowicz
Monika Wróblewska
Antonina Telnyh – oprawa muzyczna.
 
Adres: Chicago Bar, ul. Sławkowska 11
1f4c5 - Wspomnienia z wakacji - występ IMPRO grupy Wyjdzie w Praniu + Otwarty DżemData: 7 września 2023, 23f0 - Wspomnienia z wakacji - występ IMPRO grupy Wyjdzie w Praniu + Otwarty Dżem20:00
 
Wstęp: po spektaklu możecie nam na wrzucać do 1f3a9 - Wspomnienia z wakacji - występ IMPRO grupy Wyjdzie w Praniu + Otwarty Dżem.
Zapraszamy!
 

Data

wrz 07 2023
Expired!

Czas

08:00 - 20:00

Lokalizacja

Chicago Live Music
Sławkowska 11, Kraków

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top