TARGI BOHO ŚWIADOMIE

TARGI ŚWIADOMIE w stylu BOHO w Krakowie

Zapraszamy najserdeczniej na wyjątkowe targi PIĘKNA w stylu BOHO! To spotkanie fanów wyjątkowych, ręcznie wykonywanych przedmiotów. Targi BOHO zrodziły się z MIŁOŚCI do rękodzieła, czyli sztuki kreacji i pasji, zamkniętych w wyjątkowych przedmiotach. Rękodzieło jest tak wyjątkowe dlatego, że każdy przedmiot jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju! Nie ma i nie będzie dwóch identycznych…, a to czyni Twój egzemplarz tak wyjątkowym.

Na targach można kupić między innymi: 

-magiczne łapacze snów,

-wyplatane z największą starannością makramy,

-cierpliwie odlewane świece sojowe,

– zachwycające torebki i inne części garderoby,

– kojące zmysły kosmetyki naturalne,

– wyjątkową ceramikę,

– przepiękną biżuterię wykonywaną ze świetnej jakości metali szlachetnych, naturalnych kamieni, z piór i innych łapiących za serce materiałów.

Serdecznie zapraszamy na kolejne TARGI ŚWIADOMIE w stylu BOHO! NAJBLIŻSZA EDYCJA: 3 LIPCA, KRAKÓW, Hala Lipowa, ul. Lipowa 4D. Start o godzinie 12:00.

W programie:

1. Mnóstwo wystawców z wyjątkowym rękodziełem.

2. Możliwość zakupu pięknej biżuterii, ceramiki, ozdób do domu, pościeli lnianej, książek, wyjątkowych prezentów mikołajkowych oraz świątecznych.

3. Możliwość zakupu pysznego jedzenia, ciast i napoi.

4. Myzyka na żywo, koncert coverowy.

WSTĘP ZA FREE!

Formularz dla wystawców tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1BpAVmsyaTiTUjwNz9LOf427QevsKjE9LgPQuIcvaKy0/viewform?edit_requested=true

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

sierpień 2022
wrzesień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej